Get Adobe Flash player

tangos varybos nuotr 2017 metų balandžio 15 d. sporto klube „Cool gym“ įvyko tradicinės štangos spaudimo varžybos, skirtos paminėti klubo 11-ąjį gimtadienį. Jas organizavo sporto klubo savininkė Loreta Petkevičienė ir treneris Darius Stalionis.

Buvo varžomasi trijose kategorijose: merginų-moterų nuo 16 metų, vaikinų-jaunimo iki 20 metų ir vyrų nuo 21metų. Varžybose dalyvavo 32 sportininkai. Gausiausiai atletų dalyvavo iš sporto klubo „Cool gym“ (treneris D. Stalionis) ir Lizdeikos gimnazijos (mokytojas R. Škėma). Taip pat varžybose dalyvavo sportininkai iš Radviliškio sporto klubų „Arena gym“ ir „Magnus“, bei sporto entuziastai iš Šiaulių, Šeduvos, Būtėnų.

Moterų kategorijoje varžėsi 10 sportininkių. Labai įtemtoje kovoje nugalėtoja tapo sportininkė iš Šiaulių Gabija Varnaitė. Antrą vietą užėmė šeduvietė Greta Stonkutė ir trečioje vietoje liko Monika Narkutė iš Radviliškio sporto klubo „Arena gym“.

Gausiausia dalyvių kategorija buvo vaikinų iki 20 metų (14 sportininkų). Čempionu tapo Lukas Balsys iš Šiaulių. Antrą vietą užėmė Deividas Milius iš sporto klubo „Cool gym“ ir trečioje vietoje liko Lukas Liutkevičius iš Būtėnų (Radviliškio rajonas).

Vyrų kategorijoje varžėsi 8 dalyviai. Nugalėtoju tapo Artūras Narkevičius iš „Cool gym“. Antrą vietą užėmė Ovidijus Makaras iš „Cool gym“ ir trečioje vietoje liko Dalius Grigaliūnas iš „Cool gym“.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, kuriuos įsteigė sporto klubas „Cool gym“ bei vertingomis varžybų rėmėjų „Adiada“ ir „Fitsports“ dovanomis.

Sporto klubo treneris D. Stalionis pasidžiaugė, kad jau vienuolikti metai vyksta šios varžybos ir kiekvieną kartą į jas susirenka gausus būrys sportininkų ne tik iš Radviliškio, bet ir iš kitų miestų. Taip pat labai džiugu, kad kiekvienais metais gausus būrys jaunųjų sportininkų atvyksta iš Lizdeikos gimnazijos, kur juos ruošia kūno kultūros mokytojas, šios sporto šakos entuziastas Robertas Škėma, kuris visokeriopai skatina jaunimą sportuoti. Treneris D. Stalionis tikisi ir sekančiais metais vėl sulaukti gausaus sportininkų būrio dalyvauti tradicinėse štangos spaudimo varžybose.

Robertas Škėma, kūno kultūros mokytojas metodininkas


Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien8
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę8
mod_vvisit_counterŠį mėnesį8