Get Adobe Flash player

img_2090 Liepos 15 d. kartu su Brandos atestatais penkiems Radviliškio Lizdeikos gimnazijos abiturientams įteikti Prancūzijos ambasadoriaus Lietuvoje Pilippe Jeantaud pasirašyti pažymėjimai. Mokiniai nuo aštuntos klasės dalyvavo projekte EMILE (integruotas dalyko ir prancūzų kalbos mokymas). Projekte dalyvavę mokiniai rinkosi mokomąjį dalyką „Istorija prancūziškai“ (istorijos mokytoja metodininkė Ana Savickienė) ir paruošė baigiamąjį darbą „Radviliškio paveldas – lizdeikiečių rankose“. Tai aktuali nūdienos tema, nes šių metų liepos mėn. Radviliškis pažymėjo 450-ąsias įkūrimo metines. Mokinių surinkta medžiaga apie miesto istorinius įvykius bei juos įamžinančius paminklus, padarytos nuotraukos, parengtos pateiktys bei atskiri informaciniai puslapiai lietuvių ir prancūzų kalbomis. Įskaitos metu mokiniai prancūzų kalba pristatė savo darbus vertinimo komisijai. 4B kl. mokinė Rūta Šaulianskaitė kalbėjo apie Radviliškio geležinkelio istoriją, 4A kl. mokinys Matas Vaitiekūnas pristatė skulptūrų alėją Radviliškio parke. Jie pateikė daug nuotraukų, kalbėjo sklandžiai, atsakė į komisijos narių klausimus, pateikė išvadas. Šių mokinių baigiamieji darbai įvertinti dešimtukais. 4B klasės mokiniai Karolina Germanavičiūtė, Kristina Kazakevičiūtė, Ovidijus Plukas pristatė Radviliškio miesto istoriją, bermontininkų kovas, kalbėjo apie istorinius miesto paminklus. Visų mokinių baigiamieji darbai sudėti į leidinį „Radviliškio paveldas – lizdeikiečių rankose“ ir pristatyti į Prancūzų institutą Lietuvoje.

Džiugu, kad pirmasis integruoto dalyko ir prancūzų kalbos projekto EMILE etapas sėkmingai užbaigtas, o šis projektas ir toliau yra tęsiamas Lizdeikos gimnazijoje.

Loreta Brobaitienė, prancūzų kalbos mokytoja

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien258
mod_vvisit_counterVakar1385
mod_vvisit_counterŠią savaitę4010
mod_vvisit_counterŠį mėnesį1643