Get Adobe Flash player

Naujuosius mokslo metus pradėti mokantis kitoje aplinkoje mokiniams visada labai smagu, tada ir artėjantys mokymosi iššūkiai nebaisūs.

mokkel_1 mokkel_2 mokkel_3 mokkel_4 mokkel_5 mokkel_6 mokkel_7

Lizdeikos gimnazijos 2A klasės mokiniams jau rugsėjo pirmąją savaitę  integruotos lietuvių kalbos ir literatūros (mokyt. Rita Šimkuvienė), matematikos (mokyt. Sonata Vaitiekūnė) ir chemijos (mokyt. Nijolė Buračienė) pamokos vyko Krekenavos regioniniame parke, Knygnešių ir J. Tumo-Vaižganto muziejuje Ustronėje, Panevėžio rajone. Mokiniai domėjosi šiaudiniais statiniais Naujamiestyje. Čia juos sužavėjo sumaniai sukurtas namelis pagal Brolių Grimų pasaką „Jonukas ir Grytutė“, užlipę ant beždžionių tilto mokėsi apskaičiuoti Nevėžio gylį, aptarė netikslių skaičiavimų  žalą gamtai. Vėliau tyrė ir lygino Nevėžio ir Vadakties upių vandenį, aiškinosi cheminius reiškinius. Antrokams paliko įspūdį interaktyvi ekspozicija apie gamtą, pojūčių takas. Apžvalgos bokštas atvėrė Maironio apdainuotą kraštovaizdį, o nuvykus į Ustronę muziejininkas A. Daukša pasakojo apie Vaižganto asmenybę ir knygnešių nuopelnus Lietuvai. Mokiniai atsakinėjo į pateiktus klausimus, atliko užduotis, aktyviai leido laisvalaikį.

Refleksija vyko prisimenant praėjusių mokslo metų integruotų pamokų įtaką mokymuisi, pažinimui, akiračio plėtimui. Mokiniai džiaugėsi, kad pamokos už gimnazijos ribų yra įsimenančios, įdomios, skatina geriau įsisavinti mokomąją medžiagą.

Rita Šimkuvienė


EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien7
mod_vvisit_counterVakar760
mod_vvisit_counterŠią savaitę2394
mod_vvisit_counterŠį mėnesį9132