Get Adobe Flash player

Spalio 6 dieną dalis Lizdeikos gimnazijos antrokų dalyvavo Krašto apsaugos dienos renginyje. Kartu su lizdeikiečiais į Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų Oro gynybos batalioną atvyko mokiniai iš kitų Šiaulių regiono mokyklų. Renginio dalyviai apžiūrėjo ginkluotės ir technikos ekspoziciją, domėjosi ekipuotės pristatymu, sraigtasparnio eurocopter galimybėmis.

helic_1 helic_2 helic_3 helic_4 helic_5

Gimnazistai aktyviai dalyvavo viktorinoje atsakinėdami į klausimus apie Lietuvos istoriją, Konstituciją, kariuomenę. Klausydami paskaitos antrokai gilino žinias apie Krašto apsaugos sistemą, jos tikslus ir uždavinius taikos sąlygomis. Vyresnysis seržantas Darius Pileckas pasakojo mokiniams apie vertybes, ugdomas Lietuvos kariuomenėje. Lizdeikos gimnazistai ne tik sužinojo apie tarnybos būdus, kuriais galima atlikti pareigą Tėvynei, bet ir domėjosi taikos palaikymo misijomis. Renginio pabaigoje tradiciškai visi vaišinosi karšta arbata ir kareiviška koše. Dalyviams įteikti Krašto apsaugos ministerijos pažymėjimai.

Lizdeikos gimnazijos mokytoja Danutė Bitytė

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien753
mod_vvisit_counterVakar728
mod_vvisit_counterŠią savaitę3280
mod_vvisit_counterŠį mėnesį9118