Get Adobe Flash player

Jau šeštąjį kartą Lietuvoje organizuojama paroda „Išsilavinimas ir karjera 2011“.  Tai didžiausia specializuota tarptautino aukštojo mokslo bei švietimo paroda Lietuvoje, skirta išimtinai studijoms užsienyje. Į šią parodą šiemet nuvyko ir grupė Lizdeikos gimnazijos 2-4 klasių gimnazistų, kurie savo perspektyvoje mato ir studijų užsienyje galimybę. Jaunimas turėjo progą tiesiogiai pabendrauti su universitetų atstovais ir sužinoti apie juos dominančias specialybes ir jų programas. Parodos metu buvo pristatomos aukštojo mokslo studijos, suteikiama informacija apie gyvenimo bei karjeros sąlygas studijų metu; buvo dalinami patarimai, kaip pasirinkti tinkamą aukštąją mokyklą, o neapsisprendusiems- ką studijuoti.

Iš visų dalyvaujančių 40 užsienio aukštojo mokslo atstovų, išskirtinis dėmesys parodoje buvo skiriamas Didžiosios Britanijos švietimo įstaigoms, nes jos yra populiariausios jaunimo tarpe ir išsiskiria dėl palankių studijų paskolų bei studijuojančiojo adaptacijos sąlygų, suteikiamo puikaus išsilavinimo, vertinamo visame pasaulyje.

Dalyvavimas parodoje- neįkainojama pažinimo galimybė. Ir nesvarbu, ar keliai nuves į užsienio, ar į Lietuvos universitetus.  Tai, kad turi daugiau informacijos ir daugiau galimybių iš ko rinktis, leis užtikrinčiau jaustis darant galutinį pasirinkimą dėl studijų.

G. Urbonienė
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien945
mod_vvisit_counterVakar1003
mod_vvisit_counterŠią savaitę945
mod_vvisit_counterŠį mėnesį6968