Get Adobe Flash player

img_5626 Verslu besidomintys Lizdeikos gimnazijos mokiniai paskutinę mokslo dieną prieš rudens atostogas gilino žinias renginyje „MANO verslas – misija (ne)ĮMANOMA“. Tai buvo puiki galimybė gimnazistams ugdytis verslumo gebėjimus, plačiau sužinant apie verslo sukūrimo pradžią bei išgirstant verslo sėkmės istorijų.

Gyvenant dabartinėje informacinėje visuomenėje ypač naudinga įgyti naujų žinių apie skaitmeninių įrankių galimybes verslo pradžiai ir asmeniniam tobulėjimui. Iš Radviliškio kilę jaunieji verslininkai, kalbėję apie savo verslą, akcentavo, kad darant tai, kas labiausiai patinka, ir turint idėją, atsiveria keliai verslo pradžiai. Taip pat verslininkai akcentavo, kad privatus verslas tai didžiulė atsakomybė ir sunkus darbas neskaičiuojant savo laiko. Visi renginio dalyviai, atskleidę savojo verslo  istorijas, svarbiausiu dalyku išskyrė iniciatyvumo ir kūrybingumo kompetencijas. Kaip sėkmės įrodymą jie įteikė mokiniams pačių sukurtas dovanėles: atvirukus su grafikos darbu ir laikinos tatuiruotės lipduku bei tušinukus kaip personalizuotą dovaną.

Lizdeikos gimnazistai puikiai supranta, kad verslumo gebėjimų ugdymasis – tai galimybė kiekvienam atsiskleisti, pasitikėti savimi bei asmeniškai tobulėti.

Lizdeikos gimnazijos ekonomikos mokytoja metodininkė Danutė Bitytė

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien352
mod_vvisit_counterVakar291
mod_vvisit_counterŠią savaitę2744
mod_vvisit_counterŠį mėnesį6933