Get Adobe Flash player

Lietuvoje Maltos ordino pagalbos tarnyba padeda vykdyti pagrindinę organizacijos misiją – teikti humanitarinę pagalbą tiems, kuriems ji reikalinga. Maltos ordino pagalbos tarnyba Lietuvoje veikla paremta savanoryste. Savanorių skyriai veikia 24 miestuose ir miesteliuose.

Lizdeikos gimnazijos bendruomenė dalyvauja Maltos ordino organizuojamame konkurse „Idėjos padėjėjos“. Mūsų idėjos padėjėjos „Gera būti geru“ veikla: lapkričio 25, gruodžio 1, 8 15 dienomis per ilgąją pertrauką ir 5 pamoką aktų salėje veiks baras „VITAMINAS“. Renginių metu surinktos ir paaukotos piniginės lėšos bus skirtos: gimnazijos mokiniams;   Maltos ordino vykdomai veiklai „MALTIEČIŲ SRIUBA“. Šis smagus renginys mūsų mokykloje vyksta jau antrus metus iš eilės.

Šios idėjos startą pradėjom lapkričio 25 dieną. Pati pradinė pozicija buvo perduota į  2-okų rankas. Mano klasė 2G visą savaitę prieš renginį galvojo ir planavo kas ir kokios darbus atliks, kokius pyragus keps, kaip stalą gražiau papuoš. Visiems buvo svarbu surinkti kuo daugiau pinigų ir prisidėti prie šios akcijos. Taigi viską suplanavę ir „sudėję visus taškus ant i“ atsipūtėm ir laukėme penktadienio, kuris nusimatė kupinas gerų emocijų ir skanių pyragų, pyragėlių ragavimo.

Išaušus penktadienio dienai, atvykę į mokyklą į savo klasę sunešėme pyragus, bananų ir apelsinų sultys, keksiukus ir kitus skanėstus. Na, o pasibaigus 4-ąjai pamokai susirinkome savo gėrybes ir atėję į akcijos „prekyvietę“ paruošėme savo stalą. Visi nusiteikėm tiek paragauti kitų 2-okų gaminių tiek parduoti savuosius.

Įsibėgėjus prekybai, pastebėjome, jog mūsų stalas beveik pustuštis ! Supratome priežastį. Didžiausias jos motyvas buvo didelis mokinių srautas, norintis paragauti skanumynų. Beje vaišinome ne tik mūsų mokyklos mokinius, bet ir mokytojus ir net pas mus svečiavosi Lizdeikos gimnaziją prieš keletą metų baigęs mokinys.

Išleidę paskutinius pirkėjus, viską susitvarkę, žinojome, kad liko dar viena užduotis – suskaičiuoti surinktus pinigus. Jų buvo beveik 55 litai. Mūsų nuomonės sutapo: „Surinkome puikią sumą“. Klasiokai džiaugėsi, jog prisidėjo prie akcijos ir tuo pačiu galėjo pasmaguriauti.

Mūsų klasė įvykdė mokyklos siūloma idėją ir kartu prisidėjo prie Maltos ordino misijos. Na, o dabar „estafetės lazdelę“ perduodam kitiems mokiniams ir tikimės iš jų taip gerų rezultatų.

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien337
mod_vvisit_counterVakar1266
mod_vvisit_counterŠią savaitę5355
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2988