Get Adobe Flash player

2017 metų gruodžio 4 dieną Radviliškio Lizdeikos gimnazijos 3A, 3B ir 2B mokiniai dalyvavo Facebook puslapyje paskelbtame konkurse laimėti kvietimus į Šiauliuose pasirodančio vienintelio profesionalaus improvizacijų teatro Lietuvoje „KITAS KAMPAS“ pasirodymą. Kadangi buvome labai aktyvūs ir drąsūs, fortūna buvo mūsų pusėje – mes laimėjome bilietus. Lizdeikos gimnazijos teatro mokytoja Rasa Atkočiūnienė pasidžiaugė, kad mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvauja teatrinėje veikloje ne tik gimnazijoje, bet ir noriai lankosi įvairių dramos teatrų spektakliuose. Matyto spektaklio tema visada kita, tai priklauso, kokias temas sugalvoja ir pasiūlo patys žiūrovai, mokiniams buvo įdomu žiūrėti, kaip čia ir dabar keičiasi etiudų veiksmo vietos ir kaip profesionaliai aktoriai sugeba išsisukti iš įvairių situacijų. Grįžę į mokyklą gimnazistai su teatro mokytoja pabandė dirbti improvizacijos metodu, visi vienbalsiai nusprendė, kad taip vaidinti yra labai sudėtinga ir reikalauja daug vaidybos žinių ir patirties. Spektaklio metu pakviesti žiūrovai, tarp kurių buvo ir mūsų gimnazijos mokiniai, drąsiai ėjo į sceną ir vaidino kartu su profesionalais. Reikia pasidžiaugti, kad mokiniai scenoje jautėsi laisvai ir atliko visas jiems skirtas užduotis. Ši išvyka suteikė didelę dozę gerų emocijų bei sceninės patirties. Audrius Bružas, Kiril Glušajevas, Balys Latėnas ir kiti garsūs aktoriai mielai po spektaklio bendravo su mokiniais, kalbėjosi, dalinosi bendrais įspūdžiais. Aktoriai pažadėjo, kad jie tikrai aplankys Lizdeikos gimnaziją. Tad laukiame „KITO KAMPO“, atvykstančio į mūsų gimnaziją.

Gimnazijos teatro mylėtojai

thumbnail1 2 thumbnail1 3

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien289
mod_vvisit_counterVakar1588
mod_vvisit_counterŠią savaitę3681
mod_vvisit_counterŠį mėnesį25186