Get Adobe Flash player

Kovo 26 d. Lizdeikos gimnazijos matematikos mokytojos Sonata Vaitiekūnė, Rima Grėbliūnienė, Jurgita Caporkienė ir anglų kalbos mokytojas Virginijus Plukas vyko į tęstinį projektą „Tikrasis matematikos pokalbis“, kuris buvo organizuotas Italijos mieste Tarquinia. Susitikime dalyvavo šešių valstybių atstovai: Olandijos, Turkijos, Lenkijos, Jungtinės Karalystės, Italijos ir Lietuvos. Ketvirtame šio projekto etape pristatėme mūsų mokinių atlikto testo rezultatus ir palyginome su kitų šalių rezultatais, išskyrėme sunkiausiai sprendžiamus uždavinius, taip pat aptarėme, kokiais metodais galėtumėme tobulinti matematikos temų mokymą mokykloje. Įdomią ir prasmingą patirtį įgijome stebėdami Italijos mokytojų pamokas, o dar didesnę – pačios mokydamos italų mokinius, kurie nudžiugino savo nuoširdumu, aktyvumu ir žiniomis. Projekto metu daug dėmesio buvo skiriama planuojant kitą susitikimą Jungtinėje Karalystėje, buvo sudarytas tolimesnių darbų planas.

dsc02027 11 21

Po darbo susipažinome su Tarquinios miesto istorija. Šiam miestui suteiktas UNESCO Pasaulio paveldo statusas. Aplankėme Santa Maria di Castello bažnyčią, kuri pastatyta 1121–1208 m. Tarquinia nacionalinis muziejus sužavėjo didele archeologinių radinių kolekcija, jis yra įsikūręs renesanso Palazzo Vitelleschi, jo statyba pradėta 1436 m., o baigta maždaug 1480–1490 m. Tarquinia, anksčiau Corneto, yra senas miestas Viterbo provincijoje, Lazio, Italijoje žinomas daugiausia dėl savo išsaugotų ir unikalių senovės etruskų kapų.

Grįždami į namus stabtelėjome Romoje ir aplankėme įžymiausius Italijos sostinės objektus, Vatikane išklausėme popiežiaus sekmadieninį pamokslą ir buvome palaiminti.

Projektui įpusėjus jau galime džiaugtis jo rezultatais, nes įgytas žinias naudojame savo darbe.

Rima Grėbliūnienė, Sonata Vaitiekūnė, matematikos mokytojos

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien23
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę23
mod_vvisit_counterŠį mėnesį23