Get Adobe Flash player

Baigėsi karšta vasara ir mokyklinis skambutis sukvietė į pačią gražiausią rudeninę mokslo ir žinių šventę. Rugsėjo 3-ąją pasipuošę, besišypsantys, gerai nusiteikę į Lizdeikos gimnaziją skubėjo ir suaugusiųjų klasių mokiniai. Skambutis šių klasių abiturientams – startas į jų kuriamų vilčių ir svajonių išsipildymą.

18018_1 18018_2 18018_3 18018_4 18018_5 18018_6

Šią ypatingą dieną sėkmės, gerų mokymosi rezultatų linkėjo gimnazijos direktorė Ina Bajarauskaitė, sveikinimo žodį tarė ir pirmąją pamoką vedė klasių auklėtoja. Ji įteikė ir Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio dovanotus rašiklius 100-mečio abiturientams. Suaugusiųjų klasių mokiniai dalinosi vasaros įspūdžiais, linkėjo vieni kitiems sėkmės, kantrybės, ryžto. Abiturientai ant dangaus žibinto surašę šių mokslo metų tikslus ir lūkesčius juos nuskraidino žydrynėn.

Kasmet suaugusiųjų klases papildo nauji nariai. Manome, kad suaugusieji, mokydamiesi Lizdeikos gimnazijoje, realizuos save, išpildys savo svajones, galės siekti profesinių aukštumų, tikime, kad naujieji mokslo metai juos paskatins kūrybai ir darbui.

Sonata Vaitiekūnė, suaugusiųjų klasių auklėtoja

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien207
mod_vvisit_counterVakar677
mod_vvisit_counterŠią savaitę3623
mod_vvisit_counterŠį mėnesį207