Get Adobe Flash player

Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje sėkmingai vykdomas ilgalaikis projektas „Olimpiečiai tarp mūsų“. Gimnazijoje mokosi daug gabių, sportuoti mėgstančių moksleivių. Jau pirmosiomis rugsėjo dienomis gimnazistai jungėsi į futbolo komandas ir aktyviai dalyvavo gimnazijos 1–4 klasių futbolo varžybose, kurias tradiciškai kasmet organizuoja kūno kultūros mokytojas Robertas Škėma. Šiose varžybose dalyvavo 5 komandos, kurios tarpusavyje sužaidė po ketverias rungtynes. Po atkaklių kovų varžybas laimėjo Igno Najaus vadovaujama komanda, antrą vietą laimėjo Martyno Tarbūno ir trečią vietą užėmė Roko Venckaus vadovaujamos komandos. Žaisdami komandose mokiniai ugdosi ne tik sportinius gebėjimus, bet ir atsakomybę, draugiškumą bei kitas žmogiškąsias vertybes.

211_1 211_2

Į naujų mokslo metų sportinius startus įsijungė ir gimnazijos tinklinio mėgėjai. Sportininkus varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojos Nijolė Andriušaitytė ir Rasa Abromaitienė. Gimnazistai dalyvavo tinklinio varžybose „Jaunimo erdvių“ taurei laimėti , kurios vyko Šeduvoje. Lizdeikos gimnazijos garbę gynė dvi komandos. Vieną iš jų sudarė buvę Lizdeikos gimnazijos auklėtiniai, kurie savo buvusiai mokyklai iškovojo I-ąją vietą. Dabartinių gimnazijos mokinių komanda užėmė IV vietą, todėl jiems dar reikės pasitreniruoti ir patobulėti, kad kitose varžybose taptų prizininkais.

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos kūno kultūros mokytojas metodininkas Robertas Škėma

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien340
mod_vvisit_counterVakar677
mod_vvisit_counterŠią savaitę3756
mod_vvisit_counterŠį mėnesį340