Get Adobe Flash player

Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje lapkričio 16 dieną organizuota neatlygintinos donorystės akcija „Tapk kraujo donoru“. Į gimnaziją buvo pakviesti, jau virš 70 metų vykdantys savo veiklą visoje Lietuvoje, VŠĮ Nacionalinio kraujo centro darbuotojai. NKC Šiaulių ekspedicinės komandos gydytoja Inga Krivickienė pateikė svarbios informacijos: kokie asmenys gali tapti kraujo donorais, kaip elgtis davus kraujo, kam jis reikalingas, kokie tyrimai atliekami kraujo donorams. Pokalbio metu gimnazistai pateikė klausimų, kurie svarbūs tiek donorui, tiek ligoniams, kuriems bus perpiltas kraujas.

927_1 927_2 927_3 927_4 927_5

Didžiuojamės mūsų gimnazistų aukštu sąmoningumu. Džiugu, kad sulaukėme gražaus būrio dvyliktokų. Neatlygintinai duoti kraujo atėjo 31 mokinys. Gydytojai patikrinus savanorių sveikatą kraujo duoti galėjo 26 mokiniai.

Šią pirmą donorystės dieną donorai prisimins visą gyvenimą. Jausis pakylėti, kad nugalėjo nepasitikėjimą savimi, kylančias baimes ir abejones. Visoms merginoms ir vaikinams atlikusiems šią kilnią misiją, buvo įteikti NKC pažymėjimai ir suvenyrai. Nuoširdžiai dėkojame savanoriams.

Biologijos mokytoja metodininkė Rūta Jankauskienė

Direktorės pavaduotoja ugdymui Židruna Onaitienė

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1393
mod_vvisit_counterVakar1228
mod_vvisit_counterŠią savaitę5631
mod_vvisit_counterŠį mėnesį15005