Get Adobe Flash player

Džiugu, kad Radviliškio Lizdeikos gimnazijos bendruomenė aktyviai įsijungė į globaliojo švietimo veiklų įgyvendinimą ir dalyvauja Pasaulio piliečių akademijos koordinuojamame tarptautiniame projekte „Global Education Goes Local“. Projekto kūrybinės grupės pastangomis gimnazija įsigijo du manekenus.

img_0838 1 img_0837 1 img_0836 1

Kurdamos kolekcijas, mokinės naudoja įvairiausias medžiagas: tekstilinę žaliavą bei audinius, senus rūbus, kuriuos daugelis jau būtų išmetę į šiukšliadėžę. Tai nieko nekainuojanti žaliava, kuri suteikia galimybes kūrybiniame procese išlaisvinti fantaziją. Lizdeikos gimnazijos mokinės noriai kuria kolekcijas ir dalyvauja respublikiniuose konkursuose bei festivaliuose. Tai respublikinis jaunųjų rūbų dizainerių konkursas-festivalis „Kitokia mada“, respublikinis drabužių dizaino ir įvaizdžio konkursas-festivalis „Kūrėjų oazė“, Lietuvos avangardo meno festivalis „Aš kitoks“ bei kiti avangardo renginiai.

Matematikos mokytoja metodininkė Laima Duglas

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien295
mod_vvisit_counterVakar959
mod_vvisit_counterŠią savaitę2763
mod_vvisit_counterŠį mėnesį15152