Get Adobe Flash player

Gruodis – tai švenčių laukimas, viltingas žvelgimas į ateitį, noras, kad išsipildytų svajonės. Visi stengiasi daryti gerus darbus, pradžiuginti, nustebinti.

102_0027 102_0037 102_0044

Labai malonu, kad ne vienerius metus su Lizdeikos gimnazija bendradarbiaujanti I. Jagmino vairavimo mokykla „JAGO“ taip pat kasmet nustebina ir apsilanko su kalėdinėmis dovanomis. Šiemet, gruodžio 11 d., jie pateikė tikrą siurprizą. Sužinoję apie 3A kl. mokinio Valentino Rapolaičio svajonę įgyti vairuotojo pažymėjimą, jie nusprendė įteikti puikią ir naudingą kalėdinę dovaną – B kategorijos vairavimo kursus. Ši dovana neatsitiktinė. Valentinas svajoja tapti policininku, todėl jam tai didžiulė paskata siekti savo svajonės išsipildymo ir galimybė rinktis profesiją.

Gimnazistą pasveikino vairavimo mokyklos atstovai, Lizdeikos gimnazijos direktorė I. Bajarauskaitė, profesinio orientavimo specialistė A. Samulienė, kuri tarpininkavo renkant pretendentą kalėdinei partnerių dovanai. Klasės draugo sėkme džiaugėsi bendraklasiai ir auklėtoja.

Kalėdos – stebuklų metas. Smagu, kai tie stebuklai pildosi gerų žmonių dėka.

Rita Šimkuvienė, 3A kl. auklėtoja

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1332
mod_vvisit_counterVakar1228
mod_vvisit_counterŠią savaitę5570
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14944