Get Adobe Flash player

Gruodis – tai švenčių laukimas, viltingas žvelgimas į ateitį, noras, kad išsipildytų svajonės. Visi stengiasi daryti gerus darbus, pradžiuginti, nustebinti.

102_0027 102_0037 102_0044

Labai malonu, kad ne vienerius metus su Lizdeikos gimnazija bendradarbiaujanti I. Jagmino vairavimo mokykla „JAGO“ taip pat kasmet nustebina ir apsilanko su kalėdinėmis dovanomis. Šiemet, gruodžio 11 d., jie pateikė tikrą siurprizą. Sužinoję apie 3A kl. mokinio Valentino Rapolaičio svajonę įgyti vairuotojo pažymėjimą, jie nusprendė įteikti puikią ir naudingą kalėdinę dovaną – B kategorijos vairavimo kursus. Ši dovana neatsitiktinė. Valentinas svajoja tapti policininku, todėl jam tai didžiulė paskata siekti savo svajonės išsipildymo ir galimybė rinktis profesiją.

Gimnazistą pasveikino vairavimo mokyklos atstovai, Lizdeikos gimnazijos direktorė I. Bajarauskaitė, profesinio orientavimo specialistė A. Samulienė, kuri tarpininkavo renkant pretendentą kalėdinei partnerių dovanai. Klasės draugo sėkme džiaugėsi bendraklasiai ir auklėtoja.

Kalėdos – stebuklų metas. Smagu, kai tie stebuklai pildosi gerų žmonių dėka.

Rita Šimkuvienė, 3A kl. auklėtoja

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien359
mod_vvisit_counterVakar769
mod_vvisit_counterŠią savaitę4950
mod_vvisit_counterŠį mėnesį11162