Get Adobe Flash player

Jau septynerius metus savanoriauju Trečiojo amžiaus universitete, vedu meninės raiškos užsiėmimus. Dažnai manęs klausia, kodėl tai darau, ką man tai duoda. Atsakymas paprastas – jaučiuosi mylima ir reikalinga. Turiu galimybe duoti, o tai pati didžiausia dovana, kurią galiu gauti pati. O kad aplink mane gyvena geri, nuostabūs žmones, įsitikinu kiekvieną dieną.

15114_10 15114_11

Prasidėjus Advento laikotarpiui maloniai nustebino mūsų mokytojų iniciatyva organizuoti užsiėmimą mano senjoroms. Radviliškio Lizdeikos gimnazijos chemijos mokytojos Nijolė Buračienė ir Daiva Krištopaitė-Larina penktadienio popietę praleido gamindamos kalėdines dovanėles iš muilo. Močiutės buvo sužavėtos mokytojų kantrybe, kūrybingumu ir lipšnumu.

Labai džiaugiuosi, kad skleidžiamas gėris užkrečia kitus, kad atsiranda vis daugiau žmonių, norinčių paremti, padėti, parodyti ar pabūti kartu. Manau, kad tokie užsiėmimai gimnazijos patalpose, kai klasėje dirba mūsų gimnazistų močiutės, turi tiek edukacinę, tiek socialinę prasmę ir tai tikriausiai daug vertingiau už bet kokią paskaitą apie pagarbą senyviems žmonėms.

Trečiojo amžiaus universiteto senjorų vardu Jolanta Kvedarienė

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien804
mod_vvisit_counterVakar1080
mod_vvisit_counterŠią savaitę804
mod_vvisit_counterŠį mėnesį29575