Get Adobe Flash player

Vasario 14 dieną Lizdeikos gimnazijoje vyko stalo teniso turnyras „Lizdeikos taurė 2019“. Šiemet turnyre dalyvavo mokiniai iš 30624_1 V. Kudirkos ir Vaižganto progimnazijų, Gražinos pagrindinės mokyklos ir Lizdeikos gimnazijos. Turnyro dalyviai buvo suskirstyti į tris pogrupius. Du pogrupius laimėjo Lizdeikos auklėtiniai, tai Deividas Chatelovičius ir Eimantas Rudaitis, trečią pogrupį laimėjo V. Kudirkos auklėtinis Karolis Kudžma. Finaliniame etape visi trys pogrupių nugalėtojai išmėgino jėgas tarpusavyje. Karolis Kudžma pralaimėjęs Eimantui Rudaičiui ir Deividui Chatelovičiui užėmė trečią vietą. Eimantas Rudaitis neprilygo Deividui Chatelovičiui ir užėmė antrą vietą. Deividas laimėjęs visus susitikimus laimėjo Lizdeikos taurę.

Tą pačią dieną Deividas Chetelovičius dalyvavo Radviliškio verslo ir technologijų mokymo centre surengtame stalo teniso turnyre, kuriame taip pat tapo nugalėtoju. Sveikiname Deividą su dviguba pergale.

Stalo teniso treneris Saulius Andriušaitis

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien403
mod_vvisit_counterVakar769
mod_vvisit_counterŠią savaitę4994
mod_vvisit_counterŠį mėnesį11206