Get Adobe Flash player

Įgyvendindami Gerosios mokyklos koncepciją, Lizdeikos gimnazijos mokytojai dalyvauja Erazmus+ projekto KA1 paprogramėje, vykdančioje mokytojų kvalifikacijos tobulinimą. 2019 metų kovo 25–29 dienomis mokytojos Živilė Laurutienė ir Rūta Nekrašienė dalyvavo mokytojų kvalifikacijos kursuose Reggio Emillia, Italijoje. Šių kursų tikslas buvo mokytis socialinės komunikacijos mokykloje. Mokėmės, kaip motyvuoti ir įtraukti tėvus į bendradarbiavimą su mokytojais ir pedagogais, kaip valdyti emocijas bendraujant su tėvais, kaip spręsti iškilusius sunkumus darbe su tėvais, kaip sukurti gerus santykius su tėvais, kaip motyvuoti ir įtraukti tėvus į bendradarbiavimą su mokytojais ir pedagogais.

28226_1 28226_2 28226_3 28226_4 28226_5 28226_6 28226_7 28226_8

Kursuose dalyvavo septyni dalyviai: iš Belgijos, Lenkijos, Kroatijos ir Lietuvos. Tai buvo dvi pradinių klasių mokytojos, socialinė pedagogė, atstovai iš tėvų asociacijos ir mes, Lizdeikos gimnazijos mokytojos. Kiekvienos šalies mokytojai pristatė savo mokyklas ir švietimo sistemą, tėvų asociacijos veiklą. Diskutavome apie švietimo sistemos panašumus ir skirtumus. Seminaro trenerės psichologės Lisa Vecogni ir Mariachiara Canovi parodė metodus ir praktines priemones, kaip motyvuoti ir įtraukti tėvus į bendradarbiavimą, kaip spręsti iškilusias bendravimo problemas su tėvais ir mokiniais, kaip valdyti emocijas. Mokytojas turėtų neužmiršti bendraudamas šypsotis, gerai nuteikti aplinkinius ir sukurti malonią bendravimo aplinką.

Kursai buvo aktyvūs ir įdomūs. Juose taip pat tobulinome anglų kalbos žinias, bendravimo įgūdžius. Galėjome susipažinti ir su Reggio Emillia kultūra ir istorija.

Matematikos mokytoja Rūta Nekrašienė ir geografijos mokytoja Živilė Laurutienė

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien880
mod_vvisit_counterVakar501
mod_vvisit_counterŠią savaitę6229
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14689