Get Adobe Flash player

Prašurmuliavus Frankofonijos dienoms, prasidėjusioms kovo 27 dieną, galima sudėlioti pagrindinius taškus, apibendrinti nuveiktus darbus ir rezultatus, pasidalinti įspūdžiais ir idėjomis, kas būtų įdomu ir naudinga nuveikti kitais metais. Nors ir šioje Frankofonijos savaitėje netrūko įgyvendintų gerų minčių: visus gimnazistus kiekvieną rytą klasės pasitiko pasveikinimais prancūzų kalba, užrašytais ant durų, iki balandžio vidurio mokyklos foje paruoštas stendas apie Prancūziją ne vienam susidomėjusiam suteikė informacijos apie šios šalies kalbą, kultūrą, pagrindinius architektūros objektus, kelionės po Prancūziją maršrutus. Čia daug įdomios medžiagos surinko istorijos mokytojos Anos Savickienės mokiniai. Prancūzų kalbos savaitės metu buvo surengta poezijos skaitymo valandėlė, kurios metu IV klasės gimnazistai Gabrielius, Skomantas ir Airidas skaitė eilėraščius prancūziškai. Mokinius darbui aktyvino ir pasikeitę skambučiai į pamokas ir iš jų – skambėjo ne viena žinoma daina prancūzų kalba.

17116_1 17116_2 17116_3 17116_4 17116_5 17116_6 17116_7 17116_8 17116_9

Frankofonijos savaitė šiemet buvo turtinga ir konkursais: Šeduvos gimnazijoje surengtame prancūziškos dainos konkurse „Meilė keičia pasaulį“ mūsų gimnazijai atstovavo IV klasės mokinė Miglė. Į konkurso vertinimo komisiją buvo pakviestas Lizdeikos gimnazistas Gabrielius Verdingas, kuris pats prieš porą metų tokiame konkurse tapo laureatu ir laimėjo kelionę į Prancūziją. Konkurso pabaigoje jis padainavo ir tada atliktą dainą. Ne ką mažiau svarbus ir įdomus buvo respublikinis komiksų konkursas, kuriame tarp daugiau nei 100 dalyvių sėkmingai pasirodė I-okės Natalija ir Kornelija bei III-okės Akvilė ir Neda. Praeitą savaitė Užsienio reikalų ministerijoje būtent šioms merginoms buvo įteikta padėka už meilę prancūzų kalbai, gebėjimą atkreipti dėmesį į ekologines problemas, į siekį išsaugoti žaliąją planetą.

Tad „Vivre la France!“, ir „Tegyvuoja prancūzų kalba“, kuri padeda atverti kelius į pažinimą, bendravimą ir patį pasaulį.

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien387
mod_vvisit_counterVakar769
mod_vvisit_counterŠią savaitę4978
mod_vvisit_counterŠį mėnesį11190