Get Adobe Flash player

Gegužės 10 dieną Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko mokinių teisinių žinių konkurso „Temidė“ antrasis 23320_2 etapas, kuriame dalyvavo 5 komandos iš Šiaulių apskrities rajonų: Joniškio, Pakruojo, Raseinių, Šiaulių ir Radviliškio. Mūsų rajonui regioniniame etape atstovavo Radviliškio Lizdeikos gimnazijos komanda „Esmė“, kuri vykusiame rajoniniame etape iškovojusi 1-ją vietą tuo pačiu iškovojo teisę dalyvauti 2-jame konkurso etape Šiauliuose.

Komandos buvo pakviestos į „Pabėgimo kambarį“, kur turėjo įsijausti į kriminalistų vaidmenį ir per kuo trumpesnį laiką surasti patalpoje paslėptą sprogmenį ir jį nukenksminti teisingai surinkus atitinkamą skaičių kombinaciją. Užduočių atlikimas pareikalavo greitos reakcijos, sumanumo, loginio mąstymo bei darnaus komandinio darbo. Visoms komandoms atlikus užduotis, paaiškėjo, kad greičiausiai ir tiksliausiai jas įveikė Radviliškio Lizdeikos gimnazijos komanda „Esmė“, kuri tapo II-ojo etapo nugalėtoja ir komanda, iškovojusia teisę atstovauti ne tik rajonui, tačiau ir Šiaulių apskričiai gegužės 22 d. sostinėje vyksiančiame baigiamajame konkurso etape.

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien436
mod_vvisit_counterVakar769
mod_vvisit_counterŠią savaitę5027
mod_vvisit_counterŠį mėnesį11239