Get Adobe Flash player

Birželio 3d. gausus Lizdeikos gimnazijos mokinių būrys vyko į Tauragėje organizuojamą kasmetinį respublikinį drabužių dizaino ir įvaizdžio konkursą-festivalį „Kūrėjų oazė 2019“. „Šaltinio“ progimnazijoje vykstančiame renginyje dalyvavo jaunieji dizaineriai iš įvairių miestų ugdymo įstaigų: Mažeikių, Marijampolės, Kalvarijos, Telšių, Raseinių, Šilutės, Šiaulių, Klaipėdos, Kauno, Alytaus, Tauragės ir Radviliškio. Konkurso metu buvo pristatyti 27 skirtingi pasirodymai. Lizdeikos gimnazijos mokinės paruošė net keturias kolekcijas. Saviraiška – vidinis poreikis augti, tobulėti, atskleisti savo galimybes. Jis niekada nebūna visiškai patenkintas, nes asmenybės augimas – nesibaigiantis procesas. Džiugina Lizdeikos mokinių žingeidumas, didelis saviraiškos poreikis, iš keturių pristatytų kolekcijų dvi kolekcijos autorinės. Grįžome į namus pelnę nemažai apdovanojimų. Jaunosios 3B klasės dizainerės Laima Banytė ir Gabrielė Cirkelytė sėkmingai debiutavo ir pristatė savo autorinę kolekciją „Impera“. Šis debiutas įvertintas trečiąja vieta. Autorinei 2A klasės mokinės Ievos Vaičiulytės kolekcijai „Indigo“ skirta antroji vieta. Kolektyvinė kolekcija „Fatališka-karinga-jausminga“, kurios autorės 1B klasės mokinės, pelnė trečiąją vietą. Aukščiausią įvertinimą pelnė kolekcija „Uni + formą = transformacija“, kurios autorės 1E klasės mokinės.

716_1 716_2 716_3 716_4 716_5

Dalyvavimas renginiuose, kur mokiniai turi galimybę pamatyti kitų miestų kolektyvų pasirodymus, atliktus darbus, skatina norą tobulėti, plėsti savo kūrybines idėjas ir ugdo estetinį skonį. Dalyvavimas respublikiniuose renginiuose suteikia galimybę įvertinti savo darbus, pamatyti jų privalumas ir trūkumus. Į namus mokiniai grižo pilni įspūdžių ir didelių norų tęsti kūrybinius procesus ir stebinti naujomis kolekcijomis jau kitais mokslo metais.

Olesia Kablienė, technologijų mokytoja

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien280
mod_vvisit_counterVakar988
mod_vvisit_counterŠią savaitę9583
mod_vvisit_counterŠį mėnesį48339