Get Adobe Flash player

Gegužės mėnesį Lizdeikos gimnazijos mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti, ar pasirinkta ir trokštama profesija jiems idealiai tinka. Pagrindinis „šešėliavimo“ principas yra stebėti ir susipažinti su tam tikros srities atstovo darbo diena ir užduotimis, kurias jis atlieka darbo metu, bei suprasti, ką reiškia būti vienos ar kitos srities specialistu.

img_7758 img_7761 img_8019 img_8021 img_8029 img_8034

Šioje iniciatyvoje aktyviai dalyvavo 1B, 1C ir 1E klasių gimnazistai. Mokiniai pasirinkę profesijos atstovo darbą jį stebėjo ne tik tiesiogiai, bet ir virtualioje erdvėje, net mokėsi iš savo artimųjų. Ekonomikos pamokų metu pristatė stebėjimo rezultatus, įvairių profesijų privalumus ir trūkumus bei savo lūkesčius. Susipažinus su profesija, lūkesčiai pasiteisino ne visada, kad ji idealiai tinka, kaip manyta. Kartais ta iliuzija apie profesiją, kurią mokiniai buvo susidarę, išsisklaidė, nes tam tikrų specialistų darbo diena susideda iš labai monotoniškų darbų.

„Šešėliavimo“ metu gimnazistai ne tik turėjo galimybę daugiau sužinoti apie svajonių profesiją, bet ir realiai įvertinti savo pasirinkimą. Veiklų metu atsiskleidė mokinių svajonės, prioritetai, talentai, pomėgiai. Bendraudami ir bendradarbiaudami geriau pažino vieni kitus stebindami atvirumu ir nuoširdumu.

Danutė Bitytė, Lizdeikos gimnazijos ekonomikos mokytoja

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien346
mod_vvisit_counterVakar988
mod_vvisit_counterŠią savaitę9649
mod_vvisit_counterŠį mėnesį48405