Get Adobe Flash player

Švietimo ir mokslo ministerija aktyviai svarsto ir rengia dokumentus karjeros planavimo klausimais, nes pastaruoju metu vis mažiau moksleivių renkasi darbininkiškas profesijas. Daugiau nei 80 proc. mokinių baigia vidurines mokyklas ar gimnazijas. Paprasčiausiai, pastaruoju metu Lietuvoje pradeda trūkti kvalifikuotų darbininkiškų profesijų žmonių. Kaip ministras G.Steponavičius yra prasitaręs, kad gal jau ir pavėluota šiuo klausimu, tačiau padėtį reikia taisyti.

Švietimo ir mokslo ministro patarėjas G. Domijonaitis pakvietė lizdeikiečius Austėją Pranytę, Regvitą Janavičiūtę ir Mantą Jakštą diskusijoms dėl karjeros planavimo (profesinio orientavimo) mokyklose. Diskusijoje ministerijos atsakingi darbuotojai lizdeikiečių klausinėjo apie karjeros planavimą Lizdeikos gimnazijoje, domėjosi problemomis. Labiausiai ministro patarėjui G. Domijonaičiui rūpėjo kaip mokykloje veikia ugdymo dalykų pasirinkimo etapai, kokią įtaką turi tėvai, klasių auklėtojai, direktoriaus pavaduotojai bei PIT-o darbuotojai, kaip mokyklose organizuojama profesinio orientavimo sistema.

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien843
mod_vvisit_counterVakar1003
mod_vvisit_counterŠią savaitę843
mod_vvisit_counterŠį mėnesį6866