Get Adobe Flash player

20191128_1 Šių metų spalio mėn. ISLM (International School Library Month), kaip ir kasmet, mokykloms pasiūlė dalyvauti tarptautiniuose projektuose. Į vieną iš jų įsijungė Lizdeikos gimnazistai. Pilietiškumo ir informacinių technologijų pamokų metu mokiniai kūrė knygų skirtukus. Šių metų tema – „Junkimės. Svajokime. Keisimės“. Integruotose pamokose aptarėme skirtukų temą, nusprendėme visuose iš jų pavaizduoti simbolius, vietas, tradicijas, susijusias su Lietuva. Daugelyje moksleivių sukurtų skirtukų puikavosi mūsų šalies gamtos grožis, Radviliškio vaizdai, krepšinio, Lietuvos heraldikos simboliai.

Projekto organizatoriai mums priskyrė partnerį Ivancsą, mažą Vengrijos miestelį, ir meno mokyklą iš Rumunijos. Paskutinę lapkričio savaitę mus pasiekė graži Vengrijos moksleivių dovana – virš 20 spalvotų knygų skirtukų. Šiuo metu skirtukus galime apžiūrėti Lizdeikos gimnazijos bibliotekoje, o po parodos jie keliaus į lizdeikiečių, kurie darbelius išsiuntė savo bendraamžiams, knygas. Taip pat nekantriai laukiame skirtukų iš savo partnerių rumunų.

Šis gražus projektas skatina ne tik kūrybiškumą, bendrystę, bet ir domėjimąsi priskirtų partnerių šalimis, jų kūrybine raiška, technika.

Jolanta Kvedarienė, IT mokytoja


EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien68
mod_vvisit_counterVakar442
mod_vvisit_counterŠią savaitę68
mod_vvisit_counterŠį mėnesį8528