Get Adobe Flash player

Lizdeikos gimnazijoje jau trečius metus gyvuoja tradicija paminėti Tarptautinę Žmogaus teisių dieną surengiant protmūšį apie žmogaus teises ir laisves pirmokams gimnazistams. Gruodžio 10 dieną, antradienį, pirmųjų klasių komandos rinkosi į kitokią pilietiškumo pamoką – protmūšį. Mokiniams buvo pateikta 15 klausimų iš įvairių, su vaikų ir žmogaus teisėmis susijusių temų. Atsakymams skirta minutė neprailgo – mokiniai greitai, tiksliai ir išradingai atsakinėjo į klausimus. Atsakymus vertino gimnazijos soc. pedagogė Rasa Buračienė ir psichologė Reda Maselskienė. Pamoka prabėgo akimirksniu.

20191212_1 20191212_2 20191212_4

Pilietiškumo pamokose įgytos žinios parodė, kad pirmokai gerai žino Žmogaus teisių atsiradimo istoriją, supranta, kokį vaidmenį tame suvaidino Didžioji Prancūzijos revoliucija, kokios vertybės yra puoselėjamos Europos Sąjungoje.

Šį kartą laimėjo žinios ir draugystė. Klasių komandoms buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą renginyje ir palinkėta, kad mokytis, tobulėti, domėtis reikia dėl savęs, o ne dėl kažko kito.

Vaida Jankūnienė, istorijos mokytoja

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien971
mod_vvisit_counterVakar1003
mod_vvisit_counterŠią savaitę971
mod_vvisit_counterŠį mėnesį6994