Get Adobe Flash player

Devynios dešimtosios mūsų laimės priklauso nuo sveikatos“ (A. Šopenhaueris)

 

sveika

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kiekvienais metais skelbia sveikatos ugdymo veiklų konkursą-akciją „Sveikatos fiesta“, kuriame aktyviai dalyvauja ir mūsų gimnazija. Esame paruošę medžiagą „Sveikatos ugdymo veiklų aplankus“ , 2015–2016 m. m. ir 2017–2018 m. m tapome viena iš šio konkurso nugalėtojų komandų. Jau antri metai Lizdeikos gimnazijos mokinių ir mokytojų komanda dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekte „Sveikata visus metus“. Kiekvienais metais gimnazija rengia projektus pagal Sveikatos stiprinimo programą finansavimui gauti iš Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Mokykla taip pat aktyviai dalyvauja ir kitose sveikatos ugdymą skatinančiose veiklose, todėl yra parengta sveikatos stiprinimo programa 2020–2025 m., apimanti psichologinę, fizinę aplinką, žmogiškuosius ir materialius išteklius, sveikatos ugdymą.

2019 m. gruodžio 10 d. įvyko Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisijos posėdis, kurio metu buvo aptarti Komisijos narių vertintų sveikatos stiprinimo programų ir fizinio aktyvumo skatinimo veiklos planų vertinimo ataskaitų rezultatai bei priimtos galutinės išvados. Buvo nutarta pripažinti 57 šalies mokyklas sveikatą stiprinančiomis mokyklomis ir 33 mokykloms pratęsti sveikatą stiprinančios mokyklos statuso galiojimo laiką.

Džiaugėmės, kad Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija įvertino mūsų sveikatos stiprinimo programą ir priėmė sprendimą mūsų mokyklai pratęsti sveikatą stiprinančios mokyklos statuso galiojimo laiką.

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien530
mod_vvisit_counterVakar716
mod_vvisit_counterŠią savaitę1246
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19038