Get Adobe Flash player

20200114_1 Šių metų spalio mėn. ISLM (International School Library Month), kaip ir kasmet, mokykloms pasiūlė dalyvauti tarptautiniuose projektuose. Į vieną iš jų įsijungė Lizdeikos gimnazistai. Pilietiškumo ir informacinių technologijų pamokų metu mokiniai kūrė knygų skirtukus. Šių metų tema – „Junkimės. Svajokime. Keisimės“. Integruotose pamokose aptarėme skirtukų temą, nusprendėme visuose iš jų pavaizduoti simbolius, vietas, tradicijas, susijusias su Lietuva. Daugelyje moksleivių sukurtų skirtukų puikavosi mūsų šalies gamtos grožis, Radviliškio vaizdai, krepšinio, Lietuvos heraldikos simboliai. Gruodžio pabaigoje gavome Rumunijos meno mokyklos dalyvių knygų skirtukų.

Šiuo metu skirtukus galite apžiūrėti Lizdeikos gimnazijos bibliotekoje, o po parodos jie keliaus į lizdeikiečių, kurie darbelius išsiuntė savo bendraamžiams, knygas. Šis gražus projektas skatina ne tik kūrybiškumą, bendrystę, bet ir domėjimąsi priskirtų partnerių šalimis, jų kūrybine raiška, technika.

Jolanta Kvedarienė, IT mokytoja


Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien337
mod_vvisit_counterVakar988
mod_vvisit_counterŠią savaitę9640
mod_vvisit_counterŠį mėnesį48396