Get Adobe Flash player

Sausio 13-ąją 8 val. ryto Lizdeikos gimnazijos kabinetuose ir koridoriuose geso šviesos, o vietoj jų languose įsižiebė žvakių liepsna. Simboliškai buvo prisiminti 1991 m. įvykiai – laisvės gynėjų laužai prie parlamento, pergalė prieš brutalią jėgą, apgintos laisvės šviesa. Negarsiai skambant legendinei dainai „Laisvė“ pagerbti žuvusieji ir nukentėjusieji. Taip dešimčiai minučių kartu su daugiau nei 1500 institucijų Lietuvoje ir užsienyje Lizdeikos gimnazija tradiciškai prisijungė prie Laisvės gynėjų dienai paminėti skirtos pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Visą dieną gimnazijos televizoriuje buvo rodoma 1991 m. dokumentinė medžiaga, sustoti ir susimąstyti kvietė neužmirštuolėmis papuoštas stendas.

img_9511 20200115_1

Vakare dalis gimnazijos bendruomenės atėjo į Radviliškio miesto renginį. Čia prie simbolinio laužo buvo galima sutikti ir gimnazijos vadovus, ir buvusius bei esamus mokytojus, gimnazistus, jų tėvelius.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Laima Maminskienė

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1114
mod_vvisit_counterVakar1277
mod_vvisit_counterŠią savaitę1114
mod_vvisit_counterŠį mėnesį29847