Get Adobe Flash player

20200406_1

2020 metai paskelbti Lietuvos Tautodailės metais, todėl trumpai noriu jus supažindinti su mūsų rajono tautodailininke Regina Martyšiene. Šis susitikimas su liaudies meistre buvo suplanuotas kiek kitaip, bet dėl susidariusios padėties su Regina teko bendrauti telefonu, todėl šis susitikimas bus neakivaizdinis.

Regina Martyšienė parodose pradėjo dalyvauti nuo 2002 m., o tautodailininke tapo 2006 metais. Gražiadarbė dalyvauja įvairiose parodose, moka pinti, rišti tautines apyrankes, juostas, kuria paveikslus iš popieriaus, įvaldžiusi kvilingo, vėlimo technikas, moka karpinių meno, ruošia edukacinius užsiėmimus, kurių metu moko mokinius ir darželinukus juostų pynimo, kiaušinių vėlimo bei kiaušinių puošimo panaudojant kvilingo techniką užsiėmimus ir kt. Liaudies meistrės darbus galime matyti rajono rengiamose šventėse, parodose. Šiuo metu tautodailininkė dirba nuotoliniu būdu ruošdama video juostų pynimo pamokas.

20200406_2

Šiandien, Regina atsiuntė man keletą marginimo vašku schemų, kuriomis dalinuosi su jumis. Kai kurioms tai bus priminimas, kaip prieš kelis metus bandėme, padedant Svetlanai Sluckienei, pačios vašku nusidažyti kiaušinius. Gražių margučių ir visus sveikinu su artėjančiomis Velykomis.

Kokie marginimo būdai populiariausi ir kaip tai pačioms pasidaryti, rasite paspaudę šią nuorodą:https://www.tv3.lt/naujiena/gyvenimas/952661/5-populiariausi-kiausiniu-dazymo-budai-vienoje-vietoje-cia-rasite-viska

Bibliotekos informacija


Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien584
mod_vvisit_counterVakar622
mod_vvisit_counterŠią savaitę584
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17464