Get Adobe Flash player

Gruodžio 18 d. Lizdeikos gimnazijos 4 klasės mokiniai, kurie mokosi matematikos A lygiu, rinkosi į netradicinę nuotolinę matematikos pamoką „Pamokos kitaip. Savarankiški sprendimai“. Šioje pamokoje dalyvavo „Swedbank“ finansų laboratorijos lektorė Natalija Vėževičienė.

Pamokos tikslas – išsiaiškinti savo biudžeto planavimo bei vedimo galimybes. Finansininkė supažindino su pagrindinėmis ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo temomis, padėjo suprasti, kaip planuojamas biudžetas, kodėl svarbu taupyti, kas yra atsakingas skolinimasis. Be to, lektorė paaiškino, kaip reikia tvarkyti savo pajamas/išlaidas naudojant išmaniuosius įrankius, telefono programėles, akcentavo šio gebėjimo svarbą mūsų gyvenime. Rekomendavo bent 10 proc. gaunamų pajamų atidėti taupymui, niekada neišleisti daugiau nei yra gaunama pajamų, vesti savo biudžeto apskaitą. Taip yra formuojami taupymo įpročiai.

Šioje pamokoje išgirsti patarimai, kaip taupyti, kaip ir kur investuoti savo pinigus, tikiuosi, buvo naudingi, nes jau po pusmečio šie mokiniai žengs pirmuosius savarankiško gyvenimo žingsnius, nes baigę mokyklą turės patys tvarkyti ir planuoti finansus.

Jurgita Caporkienė, matematikos mokytoja

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien491
mod_vvisit_counterVakar716
mod_vvisit_counterŠią savaitę1207
mod_vvisit_counterŠį mėnesį18999