Get Adobe Flash player

Lizdeikos gimnazijos mokiniai paskutines dvi mokslo metų savaites vykdo projektines veiklas. Antrokai rinkosi projektą „Mokymasis tarnaujant bendruomenei“. Pirmą savaitę 2c klasė padedama auklėtojos J. Plukienės vedė pamokų ciklą tema „Tradicijos ir naujovės mūsų gyvenime“ Vaižganto progimnazijos pirmokams. Visos pamokos vyko lauke. Jas siejo tautosaka, augalai, aktyvi fizinė veikla.

img_1731 img_1743 img_1751 img_1782 img_1784 img_1788 img_5516 img_5545 img_5562 img_5649 img_5658

Trečiadienį pirmokus mokėme lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, matematikos ir kūno kultūros netradiciškai. Per lietuvių kalbos pamoką vaikai minė mįsles, vaidino lietuvių liaudies pasakas „Aguonėlė“ bei „Gaidys, šuo ir lapė“. Pasaulio pažinimo pamokoje pagal paveikslėlius ieškojo augalų, augančių aplink mokyklą. Per matematiką pirmokai atliko matematinius veiksmus, ieškojo paslėptų figūrų, iš kurių sudėliojo gėlę. Fizinio ugdymo pamokoje mankštinosi, varžėsi estafetėse.

Ketvirtadienį vedėme dailės ir matematikos, fizinio ugdymo, darbelių pamokas, o pasibaigus joms atlikome refleksiją. Buvo paruoštos kūrybiškos skaičiavimo užduotys: mokinukai ne tik gilino matematikos žinias, bet ir spalvino ant tapeto paruoštą tautinę juostą pagal gautus atsakymus. Atlikdami fizinio ugdymo užduotį pirmokai turėjo kuo greičiau surasti skirtingų medžių lapų, juos nupiešti ir įvardinti. Darbelių pamokoje mokiniai ant plastikinio butelio dalių tapė savo įsivaizduojamą gėlę. O pasibaigus pamokoms vyko refleksija, kurios metu pirmokai žaidė žaidimus, vėliau susėdę rateliu dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi netradicine veikla ir pasakojo apie savo vasaros planus.

Tiek mokytojai, tiek mokiniai abi dienas jautėsi labai puikiai, buvo smagu susipažinti ir praleisi laiką kartu. Tiesa, teko susidurti su įvairiais iššūkiais mokant mažuosius. Supratome, jog gerai pasiruošti pamokoms reikia labai daug laiko, o neretai ir pasiruošę turėjome keisti savo planus, tačiau sutarėme panašaus pobūdžio veiklų imtis ir kitąmet. Tiesa, mokytojais mes buvome ne pirmą kartą. Pirmoje gimnazijos klasėje pamokas vedėme ir savo tėveliams.

Gabrielė Kazokaitytė, Skaistė Mikšytė, Lizdeikos gimnazijos 2c klasės mokinės

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien562
mod_vvisit_counterVakar716
mod_vvisit_counterŠią savaitę1278
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19070