Get Adobe Flash player

2019 metų rudenį gimnazijos bendruomenė atsiliepė į Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriato švietimo ir mokslo programų vadovės ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kvietimą prisijungti prie iniciatyvos ir dalyvauti programoje „Darni mokykla“.

20211006_4 20211006_5

Programos tikslai glaudžiai siejosi su gimnazijos veiklomis bei vykdomais projektais. Gimnazija dalyvavo tarptautiniame GEGL projekte, dirbo kaip UNESCO mokykla, vedė integruotas veiklas įstaigoje ir bendradarbiavo su kitomis rajono įstaigomis, analizavo įvairius aspektus, vykdė tyrimus, dalyvavo Lyderių laiko programoje, kurioje atliko Pamokos studiją, skatino savanorystę, pilietiškumą, iniciatyvumą, bendruomeniškumą. Visos veiklos buvo nukreiptos darnios gyvensenos įpročių ugdymui bei švietimui apie tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus pasirinkimus.

2021 m. spalio 1 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre įteikti „Darnios mokyklos apdovanojimai“. Programos „Darni mokykla“ naujojo sezono pristatymo renginio metu buvo apžvelgtas jungtinis sezonas bei pristatytas naujasis. Net 59 Lietuvos švietimo įstaigos sėkmingai pabaigė jungtinį sezoną ir įvykdė daugybę tvarių ir darnių veiklų savo bendruomenėse.

Renginio metu savo patirtimi dalijosi Dr. Daiva Šukytė „Kaip padėti vaikams iš virtualios klasės sugrįžti į tikrą“, Panevėžio Minties gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Danutė Anciukevičienė „Bendrystės keliu“, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos lektorė Vilniaus Lazdynų mokyklos chemijos vyr. mokytoja Jolanta Pileckienė „Tvari ateitis – mūsų rankose“, Vilniaus lopšelio-darželio „Lakštingala“ pavaduotoja ugdymui Inga Kazlauskienė ir priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Nelia Krupovič „Tėvų ir pedagogų bendradarbiavimo galia“.

Viena iš svarbiausiu renginio dalių – įstaigų įvertinimas už jų nuveiktus darbus. Dalyvaujančios programoje ugdymo įstaigos buvo vertinamos pagal pateiktus kriterijus taškais bei pagal surinktą jų kiekį. Sudaryta vertintojų komanda vertino pateiktas veiklų ataskaitas ir, susumavus rezultatus, Radviliškio Lizdeikos gimnazijai buvo įteiktas sidabrinis diplomas.

Smagu, kad renginio metu buvo apdovanota ne tik mokykla, bet ir komandoje dirbę mokytojai: Laima Duglas, Svetlana Sluckienė, Rima Tarbūnienė, Robertas Škėma, Jolanta Kvedarienė, Živilė Laurutienė, Asta Šmukštienė.

Praėję metai visiems buvo kupini iššūkių, teko prisitaikyti prie naujų ribojimų, nuotolinio ugdymosi situacijos. Gimnazijos bendruomenė tiki, kad įgytos patirtys ir kompetencijos leis ir toliau kryptingai dirbti, suburti dar daugiau bendruomenės narių ir siekti aukštesnių rezultatų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems bendruomenės nariams įsijungusiems į programos veiklas, kviečiame ir toliau visus norinčius įsijungti į savo komandą. Veikime kartu ir mūsų rezultatai atneš puikius vaisius ir pasitenkinimą būti kartu.

Jolanta Kvedarienė, IT mokytoja, programos vadovė

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien481
mod_vvisit_counterVakar716
mod_vvisit_counterŠią savaitę1197
mod_vvisit_counterŠį mėnesį18989