Get Adobe Flash player

Gegužės 11-tą dieną Lizdeikos gimnazijos 1H klasė vyko į Vilnių. Ta diena buvo labai įvairi ir įdomi. Pirmoji veikla buvo MO muziejuje. Ir tai nebuvo tradicinis salių lankymas. Vienas iš šio muziejaus edukacijų tikslų yra tas, jog menas yra priemonė megzti dialogą su vaikais. Siekiama jiems atskleisti meno galimybes kalbėti ir pasakoti apie pasaulį, išjudinti jiems svarbius vidinius klausimus, leisti patirti asmenišką santykį su menu. Dalyvavome MO muziejaus ir Kazickų šeimos fondo iniciatyvos edukaciniame užsiėmime „Psichologinis emocinis savęs pažinimas: kaip priklausyti grupei ir išlikti savimi?“ Mes, susiskirstę grupėmis, muziejaus eksponatų padedami kalbėjomės apie vertybes, kurios mus sieja į grupes.

20220516_10 20220516_11 20220516_12 20220516_13 20220516_14

Toliau keliavome į Energetikos ir technikos muziejų. Ten dalyvavome jau šiek tiek kitokioje edukacinėje programoje „Ignitis klasė“. Mokėmės ir diskutavome apie atsinaujinančius energijos išteklius bei žmogaus poveikį aplinkai. Sužinojome, kaip gaminama elektra ir kaip ją vartoti atsakingai, kokių netikėtų faktų slepia elektromobilių ir atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo istorija. Išsiaiškinome, mitas ar tiesa, kad telefono įkroviklis, paliktas rozetėje, naudoja elektrą. Žinias pasitikrinome „Kahoot!“ žaidime ir pasigaminome tikrą saulės bateriją! Buvo labai įdomu ir naudinga, įgijome daug naujos informacijos.

Galiausiai linksmybės, nors ir ne visai. Važiavome į pabėgimo kambarius. Pasiskirsčius komandomis buvo labai įdomu spręsti įvairiausius galvosūkius, ieškoti užuominų bei dar geriau pažinti savo klasės draugus. Tai buvo viena geriausių ekskursijų.

Kamilė Petrėtytė, Urtė Vaitkevičiūtė, 1H klasės mokinės

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien225
mod_vvisit_counterVakar677
mod_vvisit_counterŠią savaitę3641
mod_vvisit_counterŠį mėnesį225