Get Adobe Flash player

Kalendorinė žiemos pradžia atneša jaudinantį didžiųjų švenčių laukimą ir kartu leidžia patirti prasmingą laikotarpį – Adventą, skatinantį susikurti dvasinio šventumo, susikaupimo nuotaiką. Antrąją Advento savaitę Lizdeikos gimnazijoje susirinko būrys iniciatyvių Aktyvių tėvų klubo narių. Šįsyk į atnaujintą klubo veiklą susirinko nauji nariai. Skambant Advento giesmėms, renginį pradėjusi jautriais Just. Marcinkevičiaus eilėraščio „Advento tyloje“ posmais mokytoja Svetlana Sluckienė pasidžiaugė susirinkusiaisiais, kurie surado laiko darbų sūkuriuose ir verpetuose trumpam stabtelėti, įsiklausyti į vakaro tylą, pajusti Advento dvasią.

20221222_16 20221222_17

Gimnazijos direktorė Ina Bajarauskaitė, susitikusi su Aktyvių tėvų klubo nariais, išreiškė mintį, jog tėvelių dalyvavimas gimnazijos gyvenime yra svarbus faktorius, lemiantis mokinių pasiekimus, motyvaciją siekti rezultatų ir tiesiog gerą mokinių savijautą gimnazijoje. Todėl aktyvių tėvų įsitraukimas į gimnazijos veiklas ir gyvenimą yra reikšmingas ir naudingas visoms ugdymosi proceso pusėms.

Tėveliai buvo supažindinti su praėjusių metų veiklomis, kuriose dalyvavo Aktyvių tėvų klubo nariai. Įtraukiančių veiklų būta nemažai: mokyklos stiprybių ir tobulintinų sričių analizė ir aptarimas (SSGG), Darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimas, UNESCO projektinės veiklos, atlikti tyrimai apie vartotojiškumo mažinimą, dalyvauta labdaros akcijose, respublikinėje akcijoje „Padovanok pavasarį“ onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, taip pat tėveliai gražino mokyklą Kalėdinėmis dekoracijomis, patys pynė Advento vainikus ir girliandas ir kt. Mokytojai paprašė tėvelių išsakyti savo norus ir lūkesčius būsimai klubo veiklai, taip pat pažymėjo, jog šiemet gimnazijoje bus orientuojamasi daugiau į bendruomeniškumo sritį. Mokytoja Laima Duglas supažindino tėvelius su sąžiningos prekybos ženklo sistema, kuri sudaro vartotojams galimybes pakeisti vartojimo įpročius ir savo kasdieniais pasirinkimais sumažinti skurdą. Taip pat mokytoja paakino paieškoti tokių produktų, kuriuos galime rasti parduotuvių lentynose ir kodėl vis dėlto verta paremti šią iniciatyvą. Taip pat tėveliai buvo pakviesti pasivaišinti šiuo ženklu pažymėtais produktais – kava ir cukrumi.

Adventinio vakaro jaukumą padėjo kurti gimnazijos psichologė Reda Maselskienė, chemijos mokytoja Daiva Krištopaitė-Larina, kurios vykdė edukacinę veiklą tėveliams „Muilo gamyba“. Visiems tėveliams tai buvo nauja ir susidomėjimą sukėlusi patirtis. Kiekvienas pasigamino savito aromato ir originalios spalvos muilo gabalėlį.

Laukdami reikšmingiausios metų šventės, turėtume susimąstyti ne tik apie savo ar savo šeimos gerovę, bet ir apie vargstančius, galbūt ko nors stokojančius. Tebūnie ši šventė jauki, prasminga ir viltinga visiems.

Lizdeikos gimnazijos mokytoja Svetlana Sluckienė

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien23
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę23
mod_vvisit_counterŠį mėnesį23