Get Adobe Flash player

Gegužės 11 dieną Kauno kolegijoje vyko 17-ąjį kartą organizuojama respublikinė studentų mokslinė-praktinė konferencija „Inovacijų taikymas technologijose“ (ITT). Joje dalyvavo ir penki mūsų gimnazijos trečiokai.

20230525_1 20230525_2 20230525_3 20230525_4

Plenarinėje konferencijos sesijoje susirinkusieji išgirdo Gedimino Šmitos, „Festo“ IT sistemų specialisto, pranešimą apie RPA (robotikos procesų automatizavimo) inovacijų taikymą, Pauliaus Guzevičiaus, „Vikonda“ grupės inovacijų vadovo, pranešimą apie inovacijas maisto pramonės ir žemės ūkio sektoriuose, Rūtos Grišės, „Whatabout agency“ PPC skyriaus vadovės, pristatymą apie dirbtinio intelekto įtaką skaitmeninės rinkodaros dabarčiai ir ateičiai bei Eglės Vaičiukynaitės, KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto Skaitmeninių transformacijų centro neuromarketingo specialistės, parengtą medžiagą apie generatyvinio dirbtinio intelekto sugeneruotų vizualių žinučių poveikį interneto vartotojams.

Paralelinėse konferencijos sesijose buvo pristatomi studentų ir moksleivių pranešimai, susiję su tvariu teritorijų planavimu, žemės ūkio produktų kokybe ir technologijomis, inovacijomis maisto gamyboje, inovatyvių medžiagų apdailos technologijomis, išmaniųjų technologijų taikymo galimybėmis, kibernetinių sistemų sprendimais, informacijos ir ryšių technologijų sistemomis, vizualine komunikacija ir inovacijomis reklamoje, elektroninės reklamos priemonėmis verslui ir visuomenei, pastatų interjero ir eksterjero vizualizavimo sprendimais, skaitmeninėmis medijomis ir reklamos inovacijomis, technologiniais sprendimais darniam vystymuisi.

Vėliau vyko roboto veiklos programavimo varžybos, sukuriant imitacinę kartojimo komandą nustatytiems veiksmams atlikti, kuriose mūsų gimnazijos mokinys Mantas Norkus (3D kl.) užėmė pirmą vietą (robotas greičiausiai atliko detalių perkrovimo veiklą).

Lizdeikos gimnazijos informacija

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien20
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę20
mod_vvisit_counterŠį mėnesį20