Get Adobe Flash player

Šių metų kovo 16 – tą dieną Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijoje vyko penkioliktosios Pakruojo krašto jaunųjų matematikų komandinės varžybos MADI -2012. Varžybos kasmet suburia kūrybiškus, gabius matematikus iš visos Lietuvos, svečius iš Vilniaus ir Šiaulių universitetų. Mūsų gimnaziją šiais metais atstovavo dvi komandos. Pirmokų – antrokų komandą sudarė: V.Zaviakinaitė, R.Sipavičius, M.Šimkus, LŠlenderis, E.Gulbinas. Trečiokų- ketvirtokų atstovai: I.Urbonaitė, E.Grišius, E.Šapronas, D.Hofmanaitė, H.Navaslauskas. Mokinius lydėjo matematikos mokytojos Jurgita Caporkienė ir Rima Grėbliūnienė.

Varžybos, kaip įprasta, prasidėjo dalyvių registracija. Po jos dalyvių laukė konkurso atidarymas, kuriame pasirodė Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos šokėjų kolektyvai, visos komandos prisistatė. Pasibaigus atidarymui, prasidėjo apžvalginės paskaitos, trukusios 45 minutes. 3-4 klasių mokiniams paskaitą skaitė VU docentas daktaras Antanas Apynis, 1-2 klasių moksleiviams – ŠU matematikos ir informatikos docentė Daiva Korsakienė. Toliau mokinių laukė svarbiausioji renginio dalis – svečių iš universitetų paruoštų užduočių sprendimas, kuriam buvo skirtos dvi valandos. Uždavinius mokiniai įvertino kaip gana sunkius, tačiau įveikiamus.

Mokytojos, mokiniams klausant docentų paskaitų ir sprendžiant uždavinius, dalyvavo seminare „Darbo patirtis ugdant matematikai gabius vaikus“, kurį vedė ŠU prorektorius prof. Donatas Jurgaitis, Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos mokytojos R.Žilėnienė ir V.Vasilevičiūtė, Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos matematikos mokytoja R.Vinskūnaitė.

Baigę spręsti užduotis, mokiniai buvo kviečiami pietauti, vėliau – laukti nugalėtojų paskelbimo stebint spektaklį „Paskutinė pamoka“( režisierius V.Gasparavičius).

Renginio kulminacija – nugalėtojų apdovanojimai. Mūsų gimnazijos mokiniai neužėmė prizinių vietų, bet visi buvo apdovanoti padėkos raštais.

Renginys, kuriame mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja jau eilę metų, visiems dalyviams paliko gerą įspūdį, suteikė galimybę pakartoti jau žinomas matematikos sritis ir išmokti į uždavinį pažiūrėti kūrybingai, pabendrauti ir parungtyniauti su mokiniais iš kitų Lietuvos miestų, pasitikrinti savo sugebėjimus.

 

Matematikos mokytojos: J.Caporkienė ir R.Grėbliūnienė

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien5
mod_vvisit_counterVakar509
mod_vvisit_counterŠią savaitę3507
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14114