Get Adobe Flash player

Trečiadienį, kovo 21 dieną Šeduvos gimnazijoje vyko rajoninės svorių kėlimo varžybos. Į šias varžybas atvyko penkios rajono komandos: Lizdeikos ir Šeduvos gimnazijos, Grinkiškio vidurinė mokykla ir pakalniškių pagrindinė mokykla. Komandų sudėtį sudarė aštuoni sportininkai. Varžybų nuostatai buvo gana paprasti: kiekvienas dalyvis privalėjo dalyvauti dviejose rungtyse – stūmimo ir rovimo. Mūsų gimnazijos komandą sudarė penki mokiniai. Tai A. Štreimikis, M. Bložė, Ž. Dzimidas, R. Olišauskas ir E. Tamulis.

Varžybos prasidėjo stūmimo rungtimi. Kiekvienas dalyvis per 10 minučių turėjo „išstumti“ dvi 16 kg. svorius kuo daugiau kartų. Šioje rungtyje geriau sekėsi šeduviečiams, kurie nors ir nežymiai, bet buvo pranašesni už mūsų gimnazijos sportininkus.

Antroji rungtis – svorio rovimas. Čia pranašesni jau buvo mūsiškiai. Tačiau suskaičiavus visus taškus, bendroji 1 komandinė vieta atiteko Šeduvos gimnazijos sportininkams.

Tačiau lizdeikiečiai irgi neliko be apdovanojimų. Asmeninėje įskaitoje pirmąsias vietas iškovojo, bei diplomus pelnė A. Štreimikis - svorio kategorijoje iki 83 kg ir R. Olišauskas - svorio kategorijoje iki 68 kg. Antrąją vietą iškovojo Ž. Dzimidas -  svorio kategorijoje iki 85 kg ir E. Tamulis - svorio kategorijoje iki 78 kg užėmė trečią vietą

Šiais metais įgijome nemažai patirties, tad kitais metais stengsimės pasirodyti dar geriau, bei pagerinti bent jau pernykščius rezultatus

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien67
mod_vvisit_counterVakar509
mod_vvisit_counterŠią savaitę3569
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14176