Get Adobe Flash player

Balandžio 26 dieną Eibariškių parke vyko mokinių olimpinio festivalio kroso estafečių varžybos, kuriose varžytis galėjo sportininkai iš visų rajono mokyklų. Varžybos vyko 5-6, 7-8, 9-10 klasių ir mokyklų rinktinių grupėse. Šiemet Lizdeikos gimnazijos dalyvavo dvi komandos. Pirmieji startavo 1-2 gimnazijos klasių bėgikai. Nors varžėsi tik dvi komandos, bet lizdeikiečiai nuo pirmojo etapo išsiveržė į priekį ir finišavo pirmi nepalikdami jokių vilčių priešininkams. Nugalėtojų komandoje bėgo Brigita Augustytė, Deimantė Požaitytė, Fausta Zagurskaitė, Aistė Sinušaitė, Mantvydas Blažys, Žymantas Kareckas, Modestas Bardauskas ir Žygimantas Petrauskas.

Atkaklesnės kovos visi laukė, kai į startą stojo mokyklų rinktinės. Tad, kas taps nugalėtojais ir atstovaus rajonui finalinėse varžybose, aiškinosi Lizdeikos, Vaižganto ir Šeduvos gimnazijų komandos. Kaip ir buvo tikėtasi, iš karto vyko atkakli kova. Po pirmojo etapo mūsų komanda buvo antra. Antrąjį etapą baigėme taip pat antri, bet jau atsilikome vos keliais metrais nuo Vaižganto gimnazijos bėgikų. Po trečiojo mes jau pirmi ir daugiau lyderio pozicijų niekam neužleidome ir gerokai atitrūkę nuo varžovų finišavome pirmi. Tuo pačiu iškovojome teisę atstovauti rajonui, Kėdainiuose vyksiančiose finalinėse varžybose. Antri liko Vaižganto, treti Šeduvos gimnazijos sportininkai. Lizdeikos komandoje bėgo Karolina Burneikaitė, Brigita Bakutytė, Edita Pociūtė, Kornelija Dagytė, Aurimas Pocius, Martynas Petravičius, Ernestas Muraulis bei Vilius Čerba. Tad norime palinkėti jiems sėkmingų startų Kėdainiuose.