Get Adobe Flash player


Grupelė Lizdeikos gimnazijos 1-3 klasių moksleivių, paraginti mokytojų Anos Savickienės ir Rasos Remeikienės, įsijungė į unikalų projektą ,,Euroscola 2012“.

,,Euroscola“ - tai konkursas, kuris suteikia galimybę aplankyti Europos Parlamento būstinę Strasbūre, dalyvauti jaunimo debatuose ir balsavime Europos Sąjungos klausimais. Šį konkursą sudaro du etapai: kūrybinis darbas ir komandinė viktorina. Pirmame etape reikėjo sukurti A3 formato plakatą, kuris praneštų apie Europos piliečių teisę dalyvauti teisėkūros procese. Lizdeikos gimnazistų sukurtas plakatas, pateko į finalininkų trejetuką (kuriame dar yra Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija ir Šiaulių universiteto gimnazija). Iš viso dalyvavo 11 mokyklų ir gimnazijų iš Šiaulių rajono, bet į kitą etapą pateko tik trys.  

Gimnazistai aktyviai ruošėsi gegužės 22 dieną Šiaulių kolegijoje vykusiam projekto finalui. Ten viktorinoje reikėjo parodyti žinias apie Europos Sąjungą. Laimėti nepasisekė. Pirmas bandymas nenuvylė, bet parodė, kokios patirties reikia turėti, kokius klausimus panagrinėti rimčiau.

Tikimės, kad kitais metais nusišypsos sėkmė ir didysis prizas – kelionė į Strasbūrą, bus lizdeikiečių rankose.

 

Miglė Remeikaitė, 2D

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien161
mod_vvisit_counterVakar622
mod_vvisit_counterŠią savaitę161
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17041