Get Adobe Flash player

Birželio 6 dieną Lizdeikos gimnazijos 3C ir 3G mokiniai turėjo galimybė susipažinti su Radviliškio darbo biržos paskirtimi. Mes su auklėtojomis J. Caporkiene ir A. Savickiene pėstute nuo mokyklos patraukėme į darbo biržą. Mus pasitiko darbo biržos vadovė Irena Urbelienė. Ji papasakojo apie Lietuvos darbo biržos ir jos teritorinės Radviliškio darbo biržos įgyvendinamus tikslus ir uždavinius: organizuoja ir teikia bedarbiams bei ieškantiems darbo asmenims paslaugas bei paramą; skiria ir moka bedarbiams bei kitiems asmenims teisės aktais nustatytas pinigines išmokas; teikia paslaugas ir paramą darbdaviams, ieškantiems reikiamos kvalifikacijos darbuotojų; stebi šalies ir jos teritorijų darbo rinką, prognozuoja galimus jos pokyčius, dalyvauja rengiant šalies ir jos teritorijų užimtumo didinimo programas; vertina ekonomikos ir socialinius-demografinius pokyčius nedarbo lygiui šalyje ir jos teritorijose, numato atskirų socialinių demografinių gyventojų grupių užimtumo didinimo ir prevencines nedarbo ribojimo priemones.

Mes sužinojome, kad registratūros patalpoje galima sužinoti įvairią informaciją, susijusią su įsidarbinimu bei profesijomis. Šiai dienai mums buvo aktualu kur galėtume padirbėti vasarą. Mums buvo pasiūlyta kreiptis į parduotuvių „Grūstė“ tinklą ir Šniūraičiuose esantį A. Tarbūno autoservisą. Merginos, turinčios 18 metų kviečiamos padirbėti vasarą prekybos tinklo „Norfa“ parduotuvėse. Registratūroje galima rasti įvairių profesijų aprašų, kokios profesijos yra paklausiausios darbo rinkoje. Ir visa tai galima sužinoti naudojantis kompiuterine įranga, kuri yra čia įrengta. Tai ypač yra aktualu jaunimui, kuris dar tik ruošiasi naujam savo gyvenimo etapui, stojant į aukštąsias mokyklas. Taigi, mūsų darbo biržoje tikrai verta apsilankyti ir daugiau sužinoti apie įvairias profesijas, tų profesijų atstovų darbo sritis, peržiūrėjus demonstracinius filmukus.

3C mokinė Ina Račkauskaitė

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien37
mod_vvisit_counterVakar735
mod_vvisit_counterŠią savaitę1483
mod_vvisit_counterŠį mėnesį18363