Get Adobe Flash player

„Reikia draugą turėti, būtinai reik turėti, nors vienintelį draugą, kuo galėtum tikėti“,— nuostabu, kai tokių draugų net trisdešimt vienas. Taigi, rugsėjo 8 dieną Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje įvyko V.Valsiūnienės vidurinės mokyklos 39 laidos 11B klasės susitikimas. Suvažiavo, sugužėjo bendraklasiai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš tolimos Amerikos. Smagu ir gera, kai suvoki, kad visiems gyvenimas susiklostė, jei ne puikiai, tai tikrai gerai, kad daugelis patenkino savo profesines ambicijas, sukūrė šeimas ir užaugino vaikus. Ypatingų ovacijų susilaukė Aurelija ir Albina, jau tapusios močiutėmis. Pedagogai, medikai, kultūros darbuotojai, statybininkai, prekybininkai, verslininkai — visi vėl susirinko į šventinę pamoką fizikos kabinete.

Skaidrėse vaikiškas, nerūpestingas šypsenas keičia keistos paauglių šukuosenos, paskutinio skambučio bei išleistuvių vaizdai ir žaismingos akimirkos iš ankstesnių susitikimų, kuriuos organizuojame kas penkeri metai. Nenutylantis čiauškėjimas, klegesys, audringi apsikabinimai, bučiniai, juokas iki ašarų, atrodo, kad klasėje nenuoramų vaikų būrys. Gėlės ir daug šiltų padėkos žodžių skiriama gerbiamai klasės auklėtojai Adai Urbonavičienei, linksmas pokalbis apie šiuolaikinę mokyklą su direktoriaus pavaduotoja Rasa Dagiene, ekskursija po pasikeitusią mokyklą, tylos ir susimąstymo akimirkos prie išėjusių Amžinybėn bendraklasio ir mokytojų kapų. Kalbos apie brandą, vidinį grožį, sielos ieškojimus ir pašėlęs vakarėlis su dainomis ir šokiais iki paryčių. „Mes išliksim jauni, jauni...“— tarsi aidas skamba dainos žodžiai. Iki pasimatymo, mielieji.

 

Laima Jankūnaitė-Verbickienė

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien430
mod_vvisit_counterVakar1119
mod_vvisit_counterŠią savaitę7854
mod_vvisit_counterŠį mėnesį25740