Get Adobe Flash player

Jau ne pirmą kartą Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje lankėsi svečiai iš Švedijos, Skaros Katedral gimnazijos.
Su mokytojomis Margaret Kraepelientundh ir Solveig Eliasson į Radviliškį atvyko ir keturi gimnazistai: Gabriel Furskog, Jerica Wahren, Marielle Foger, Kimia Rezaei.

Svečiai iš Skaros Katedral gimnazijos atvyko su kilniu tikslu – labdara. Gimnazistai savo mieste organizavo įvairias loterijas, muges ir surinkę 3400 litų atvyko į Radviliškį.
Švedų gimnazistai su savo mokytojomis lankėsi Radviliškio ligoninėje, kuriai padovanojo rinkinukų naujagimiams bei skiautinių paveikslų, Radviliškio vaikų namams „Nykštukas“ dovanojo žaislų. Be dėmesio bei dovanų svečiai nepaliko Radviliškio socialinių paslaugų centro bei Dienos centro.
Švedai pabuvojo ir Polekėlės senelių namuose. Šių namų globotinius svečiai pradžiugino vaišėmis, dovanojo higienos priemonių.

Skaros Katedral gimnazijos auklėtiniai domėjosi Lizdeikos gimnazistų gyvenimu: šventėmis, renginiais, kasdienybe. Apie gimnazijoje verdantį gyvenimą svečiams papasakojo Lizdeikos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ina Bajarauskaitė.
Švedijos mokinius sudomino gimnazistų krikštynos, jie net bandė „pavirsti“ pelėdžiukais – šis „virsmas“ būtinas lizdeikiečių išbandymas krikštynų metu.
Kadangi mokytojos iš Skaros gimnazijoje lankėsi ne pirmą kartą ir žinojo, kad lizdeikiečių simbolis – pelėda, tad į Lizdeikos gimnazijos išminties paukščių kolekciją „atskraidino“ ir švedišką suvenyrinę pelėdą.
Lizdeikiečiai svečiams padovanojo suvenyrų su gimnazijos simbolika.

Švedijos gimnazistai su mokytojomis dalyvavo ir pamokose: mokėsi šokti, dalyvavo teatro pamokoje. Žinių patikrinimą svečiai surengė ir lizdeikiečiams – pateikė trylika klausimų apie savo šalį bei mokyklą, o atsakiusiems į daugiausia klausimų dovanojo marškinėlius.
Na, o paklausti, kas juos nustebino Lietuvoje, švedų jaunuoliai atsakė, kad Lietuva labai panaši į Švediją.

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien202
mod_vvisit_counterVakar731
mod_vvisit_counterŠią savaitę202
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12852