Get Adobe Flash player

Rugsėjo 25 dieną Radviliškio Durpyno Oro gynybos bataliono stadione vyko futbolo varžybos OGB vado taurei laimėti. Varžybose tarp 8 komandų dalyvavo ir Lizdeikos gimnazijos mokiniai. Mūsų gimnazijos komandos nariai buvo jauniausi varžybų dalyviai. Jiems teko varžytis su suaugusiųjų komandomis . Varžybų metu oro sąlygos nelepino, tačiau nei žvarbaus vėjo, nei gerokai vyresnių varžovų lizdeikiečiai neišsigando. Mūsų komanda pateko į stiprų pogrupį, tačiau vaikinams pavyko laimėti prieš Šiaulių Karinių oro pajėgų vyrų komandą ir pogrupyje likome treti. Ypač gerai varžybose pasirodė mūsų komandos narys Modestas Bardauskas, kuris buvo apdovanotas specialiu prizu. Po varžybų susirinkusi komanda su savo mokytoju R. Škėma aptarė varžybų rezultatus, išsiaiškino klaidas ir komandos problemas. Vaikinai pasiryžę toliau treniruotis ir kelti savo meistriškumą.EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien297
mod_vvisit_counterVakar1119
mod_vvisit_counterŠią savaitę7721
mod_vvisit_counterŠį mėnesį25607