Get Adobe Flash player

alt

Kviečiame visus dalyvauti  Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ ir UAB „Atliekų tvarkymo centras“  organizuojamoje panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų) ir akumuliatorių bei nebenaudojamos buitinės technikos ir elektronikos surinkimo projekte – „Mes – rūšiuojam“.

alt

Projekto Mes rūšiuojam pagrindinis tikslas – skatinti ir mokyti rūšiuoti ir rinkti atskirai elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis atliekomis bei mažinti aplinkos taršą.

Projektas „Mes rūšiuojam“ bus suskaidytas į dvi atskiras akcijas – viena jų prasideda spalį ir tęsis iki sausio, o kita prasidės kovą ir baigsis prieš mokslo metų pabaigą.

Akcijos metu kviečiame atnešti panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų) ir akumuliatorių. Joms skirta speciali dėžė 1 aukšto fojė. Už surinktas atliekas organizatoriai moksleiviams dovanos sporto prekes, knygas, stalo žaidimus, apsilankymus kino teatruose ar pažintines keliones. Organizatoriai kartu su šio projekto partneriais sudarys galimybę pagal sukauptą taškų skaičių pasirinkti dovanas kiekvienai projekte dalyvavusiai švietimo ir mokslo įstaigai. Taškai kiekvienai įstaigai bus skaičiuojami už surinktus atliekų kiekius. Kuo daugiau atliekų bus surinkta, tuo daugiau taškų įstaigos gaus. 

Už projekto metu surinktas EEĮ(elektroninė įranga) ir NB( baterijos) atliekas mokyklai yra skiriami taškai – už surinktą vieną EEĮ atliekų toną yra skiriama 300 taškų, už surinktą vieną NB atliekų toną yra skiriama 2000 taškų. 1 taško vertė yra 1 litas.

alt

Daugiau informacijos: http://mesrusiuojam.lt

Mokytojos: Jurgita Caporkienė ir Rima Grėbliūnienė

alt

 

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien216
mod_vvisit_counterVakar1003
mod_vvisit_counterŠią savaitę216
mod_vvisit_counterŠį mėnesį6239