Get Adobe Flash player

Analizė ir išvados

2011 m. lapkritį plačiojo vidaus veiklos kokybės įsivertinimo apklausoje dalyvavo 30 mokytojų. Visi išreiškė savo nuomonę, įvertino 5 veiklos sritis, kiekvieną veiklos rodiklį priskirdami vienam iš keturių lygių.

Apklaustųjų vertinimuose dominuoja 3 lygis. Beje, toks vertinimas būdingas ir ankstesniuose tyrimuose.

Pirmosios srities „Mokyklos kultūra“ vertinime dominuoja 3 lygis. Geriausiai buvo įvertinta pirmos srities tema „Gimnazijos ryšiai“ (3,2).

Antrosios srities „Ugdymas ir mokymasis“ vertinime dominuoja taip pat 3 lygis. Kaip ir 2009–2010 m. m. plačiojo audito rezultatuose, taip ir šiais mokslo metais silpniausia pozicija yra tema 2.4. Mokymosi kokybė (2,857) ir tema 2.5. Mokymo ir mokymosi diferencijavimas (2,642).

Trečiosios srities „Pasiekimai“ visose veiklos rodikliuose yra 3 lygmuo.

Ketvirtosios srities „Pagalba mokiniui“ vertinime dominuoja 3 lygis. Čia pastebimas didelis progresas tema 3.2. Rūpinimasis mokiniais (3,3). Tačiau, kaip ir anksčiau, 4.5. Tėvų pedagoginis švietimas nėra gerai vertinamas (2,821).

Penktosios srities „Mokyklos strateginis valdymas“ pirma pozicija Gimnazijos strategija yra vertinama aukščiausiu 4 lygmeniu, kitos pozicijos yra 3 lygmens.

Išvados: 

1. Plačiojo vidaus veiklos kokybės įsivertinimo suvestinėje dominuoja 3 lygmuo.

2Kaip ir ankstesniais metais, lieka silpniau įvertinti 2.4. Mokymosi kokybė, 2.5. Mokymo ir mokymosi diferencijavimas ir 4.5. Tėvų pedagoginis švietimas.

3Nutarta, jog giluminis vidaus veiklos kokybės įsivertinimas šiais mokslo metais bus atliekamas iš 2 srities „Ugdymas ir mokymas“ temų 2.1, 2.2, 2. 3, 2.4, 2. 5 ir 2.6.

 

Gimnazijos vidaus veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės koordinatorė Vaida Jankūnienė.

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien172
mod_vvisit_counterVakar622
mod_vvisit_counterŠią savaitę172
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17052