Get Adobe Flash player

 

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos I-ųjų klasių moksleivės Gabrielė Bartkutė, Kamilė Mickevičiūtė (mokytoja Žana Bareikienė), Akvilė Staškūnaitė, Julija Sabulytė ir Ema Pauraitė (mokytoja Rima Tarbūnienė) 2012 m. lapkričio 10 d. dalyvavo Šiaulių Didždvario gimnazijoje vykusiuose mainų programos ExCEL atrankiniuose turuose.      

ExCEL – kultūros, švietimo ir lyderystės mainų programa, inicijuota Jungtinių Amerikos Valstijų. Programos tikslas yra pasiūlyti gabiems ir talentingiems Lietuvos vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleiviams 2013-2014 mokslo metais viešėti amerikiečių šeimose ir mokytis JAV.

Po pirmojo atrankos turo merginos tikrai nesigailėjo atvykusios šeštadienį į Didždvario gimnaziją, nes tai buvo puiki patirtis per labai trumpą laiką pasitikrinti anglų kalbos žinias, išgirsti autentišką amerikiečių tarimą. Egzaminatoriams ištaisius pirmojo atrankos turo testus, įvyko antrasis turas, kurio metu atrinkti moksleiviai turėjo rašyti tris rašinius anglų kalba.

Sėkmė nusišypsojo mūsų IA klasės gimnazistei JULIJAI SABULYTEI. Jos parašyti rašiniai dabar yra išsiųsti į Vašingtoną, kur kompetentinga komisija spręs ir atrinks moksleivius iš Lietuvos į 3-ąjį, paskutinį, turą, kuris įvyks gruodžio mėnesį. Tikime ir linkime, kad sėkmė ir čia neaplenktų Julijos.

 

Rima Tarbūnienė

Anglų kalbos mokytoja ekspertė

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien262
mod_vvisit_counterVakar1003
mod_vvisit_counterŠią savaitę262
mod_vvisit_counterŠį mėnesį6285