Get Adobe Flash player

Šių metų lapkričio 17d. Latvijoje, Daugpilio mieste vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras „Daugpilio taurė 2012”. Į varžybas atvyko komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.

Jose dalyvavo ir radviliškiečiai imtynininkai, kuriems sekėsi neblogai ir pavyko iškovoti gražių pergalių ir prizinių vietų.

Geriausiai sekėsi Nedui Rasiuliui, kuris pirmoje imtyje įveikė imtynininką iš Latvijos ir kitoje imtyje susitiko su sportininku iš Rusijos, kurį įveikė sunkioje kovoje ir pateko į finalą. Finale susiimti teko su imtynininku iš Estijos, kuris buvo pranašesnis ir Nedui atiteko garbinga antroji vieta.

Tomas Šidlauskas įveikė sportininką iš Latvijos. Antroje imtyje susitiko su sportininku iš Lietuvos, jį įveikė ir pateko į finalą. Finale Tomas traumavosi ir jam taip pat atiteko antroji vieta.

Sportininkai aktyviai ruošėsi varžyboms: dalyvavo treniruočių stovykloje, darbščiai plušėjo treniruotėse, tai ir atsispindėjo šiose varžybose. Radviliškiečiai treniruojami J. Kvietelaičio.

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien637
mod_vvisit_counterVakar711
mod_vvisit_counterŠią savaitę1348
mod_vvisit_counterŠį mėnesį18228