Get Adobe Flash player

,,Knygų Kalėdų“ akcijos įkvėpti Lizdeikos gimnazijos mokiniai ir mokytojai nusprendė raginti mokinius knygas skaityti gimnazijos bibliotekoje. Savanorių grupė (Miglė Remeikaitė, Viktorija Navikaitė, Dovilė Vitkutė, Akvilina Čerkauskaitė, Inga Samoškaitė, Akvilė Buitkutė, Banga Morkūnaitė, Guoda Šmukštaitė, Deividas Vaicikevičius, Jovita Braknytė, Eglė Jasiukaitytė, Roberta Plukaitė, Kristina Šiušytė, Skaistė Mičiulytė) organizavo įvairias knygų populiarinimo akcijas bei renginius. Pirmoji ir svarbiausia akcija – padovanok knygą mokyklai. Gimnazijos mokiniai buvo raginami padovanoti naujesnes nei 2000 m. knygas mokyklai ir tokiu būdu palikti savo pėdsaką bibliotekoje.

Taip pat, gruodžio 14 dieną, po 7 pamokų vyko knygų mylėtojų susibūrimas. Jame dalyvavo mokiniai ir gimnazijos bibliotekininkė Valia Kondratenko. Krūvelė knygų ir  jaukiai liepsnojanti žvakė sukūrė puikią atmosferą atviram pokalbiui apie literatūros teikiamą malonumą. Nors mokinių susirinko vos keletas, pasidalinti įspūdžiai leido skleisti literatūrinį jaukumą vos išėjus už gimnazijos ribų. Gruodžio 18 dieną mokiniai buvo lepinami ne tik knygomis, bet ir savanorių bei bibliotekininkės pagamintais saldumynais – kiekvienas užėjęs į  biblioteką buvo vaišinamas arbata, pyragu ar sausainiais. Paskutinis populiarinimo žingsnis – fotografijų konkursas ,,Jauki žiema – tik su knyga‘‘. Mokiniai kviečiami fotografuoti ir siųsti įvairiausiai interpretuotas akimirkas sustabdytas nuotraukose į facebook‘e esantį gimnazijos puslapį. Po balsavimo, laimėtojai bus apdovanojami, todėl raginkime vieni kitus dalyvauti! Tikimės, jog šie knygų populiarinimo būdai pritrauks mokinius į gimnazijos biblioteką, kuri diena iš dienos pildosi vis naujomis, laisvalaikiui praleisti puikiai tinkančiomis knygomis.

 Savanoriai

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien250
mod_vvisit_counterVakar963
mod_vvisit_counterŠią savaitę4173
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12633