Get Adobe Flash player

Prieš didžiąsias šventes Lietuvoje tapo tradicija rengti įvairius labdaringus renginius, kurių metu surinktos lėšos skiriamos sunkiai besiverčiantiems gyventojams. Kadangi sakoma, jog vaikai – mūsų ateitis, tai dažniausiai akcentuojama sergančių ar vaikų namuose augančių problemos. O štai jau septintus metus Lietuvoje   Maltos ordino organizuojama akcija ,,Sriubos lėkštė“, primena, jog nemažai žmonių, senatvėje palikti likimo valiai, priversti skursti, kad jiems taip pat reikalingas dėmesys. Šiemet Švietimo ir mokslo ministras ragino, kuo daugiau mokyklų dalyvauti konkurse ,,Idėjos  padėjėjos“, taip skatindamas mokinius prisidėti prie Maltos ordino akcijos.   


Lizdeikos gimnazistai jau ketvirti metai įsitraukia į gerumo akciją – lapkričio pabaigoje pradedami kepti pyragai, tepami sumuštiniai, spaudžiamos sultys, kurių galima nusipirkti ,,Vitaminų bare“. Dalis surinktų pinigų pervedama į Maltos ordino sąskaitą, o už likusius ruošiama dovanėlė gimnazistams, iš kurių likimas atėmė brangiausią žmogų – tėtį ar mamą. Kai prie švenčių stalo susirenka visa šeima, gaila, jog šiemet mūsų 24 gimnazistų šeimos sėsis be vieno kurio nors tėvelio, o net du yra visiški našlaičiai, tad bendruomenė praskaidrindama jiems nuotaiką kasmet dovanoja malonią staigmeną – kelionę į kokį nors renginį. Šiais  metais akcijos metu surinkta 1581.90Lt. Iš jų 315Lt skirta Maltos ordino organizuojamai akcijai, o mūsų gimnazistai turėjo progą stebėti Didįjį Kinijos cirką. Džiugu, jog kiekvienais metais vis daugiau mokinių įsijungia į akciją ,,Gera būti geru“ – pyragus kepa ne tik merginos, bet ir vaikinai, o šiais metais visi skubėjo paragauti, ką paruošė ir gimnazijos mokytojai. Geras pavyzdys užkrečia, tad pasidalinę paruoštų valgių receptais lauksime kitų akcijų. Juk gera būti geru.

Gintauta Dauneckytė,

lietuvių k. mokytoja metodininkė

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien292
mod_vvisit_counterVakar963
mod_vvisit_counterŠią savaitę4215
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12675