Get Adobe Flash player

Kas ji, toji Kalėdų dvasia? gal Kalėdų dvasia – tai mūsų sielos žinojimas, jog daiktai, kad ir kokie gražūs būtų, tėra daiktai; jog esame sukurti, kad ne tik tam, kad nuolatos veiktume, bet ir kad retkarčiais paprasčiausiai būtume...galbūt Kalėdų dvasia yra tiesiog priminimas, kad turime surasti laiko kitiems...galbūt tai paraginimas ir galimybė mums visiems įsigilinti ir atsigręžti į tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos.

Šia akcija siekiama atkreipti dėmesį į tai, kad vienišumas — rimta  problema, glaudžiai susijusi su kitomis opiomis socialinėmis, psichikos sveikatos problemomis — liūdesiu, depresija, savižudybėmis.

Gimnazijos psichologė B.Varnienė akcijos dalyviais kvietė tapti visus gimnazijos bendruomenės narius. Prisidėti galėjo kiekvienas sukurtu kalėdiniu sveikinimu-atviruku.

Gruodžio 19 dieną gimnazijos moksleiviai apsilankė Radviliškio miesto ligoninės slaugos skyriuje, susitiko ir pabendravo su ligoninės personalu, aplankė besigydančiuosius bei padovanojo kalėdinius atvirukus šv. Kalėdas ligoninėje sutinkantiems senyviems žmonėms. 


EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien305
mod_vvisit_counterVakar963
mod_vvisit_counterŠią savaitę4228
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12688