Get Adobe Flash player

2013 m. vasario 23 d. Latvijoje (Rygoje) vyko XX jubiliejinis imtynių turnyras K. Kundzins taurei laimėti.  Turnyre dalyvavo apie 300 dalyvių iš Didžiosios Britanijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Suomijos ir Ukrainos. Sportininkai varžėsi dvejuose amžiaus grupėse – 10–13 metų vaikų ir 14 – 16 metų jaunučių.

Radviliškio imtynininkai dalyvavo šiame turnyre ir iškovojo 4 medalius.

Jaunučių amžiaus grupėje nugalėtojais ir prizininkais tapo:

Nedas Rasiulis svorio kategorijoje iki 85 kg buvo nenugalimas. Jis turėjo tris kovas, kuriose buvo aukštyn pakelta Nedo ranka. Jis iškovojo pirmąją vietą.

Toje pačioje kategorijoje kovojo ir kitas radviliškietis imtynininkas Modestas Mondrovickas, kuriam sekėsi taip pat neblogai ir jis iškovojo 3-iąją vietą. Taip pat jis turėjo tris kovas ir pusfinalyje nusileido imtynininkui iš Latvijos, kurį vėliau finale įveikė Nedas. Dėl trečios vietos Modestas kovėsi taip pat su latviu, kurį įveikė taškų persvara ir jam atiteko trečioji vieta.

Ovidijus Barauskas svorio kategorijoje iki 58 kg turėjo keturias kovas, vieną kovą pralaimėjo, o viskas kitas išlošė. Kovoje dėl trečios vietos susitiko su imtynininku iš Klaipėdos, kurį antrame kėlinyje paguldė ant menčių ir jam atiteko trečioji vieta.

Vaikų grupėje puikiai kovėsi ir charakterį pademonstravo Tomas Kačiukevičius, kuris įveikė tris latvių imtynininkus ir nusileido imtynininkui iš Klaipėdos. Kovoje dėl trečios vietos, antrame kėlinyje atlikęs veiksmą „kojų kryžiavimą“ aiškia taškų persvara įveikė latvijos imtynininką ir jam atiteko trečioji vieta.

Visi vaikinai, kurie iškovojo medalius pastoviai lanko imtynių treniruotes, dalyvauja imtynių stovyklose ir įvairiuose imtynių turnyruose. Visa tai kartu lemia ir puikų rezultatą teigė imtynių treneris Justinas Kvietelaitis.

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien242
mod_vvisit_counterVakar963
mod_vvisit_counterŠią savaitę4165
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12625